Většinou řešíme spíš váhu, ale mnohdy nebýváme spokojené ani se svou výškou. Ženy, ke kterým my malé vzhlížíme se závistí, by mohly vyprávět. Sehnat oblečení, z kterého by „nevyrůstaly“, je někdy nadlidský výkon. O výběru partnera ani nemluvě.

Vždycky jsem slýchávala, „co je malé, to je hezké“. Ale že by to platilo v praxi? To možná říkávaly naše babičky nebo maminky, aby nás uchlácholily, ale nikdy jsem to neslyšela od žádného chlapa. I ti s podměrečnou výškou se radši obklopují dlouhánkami, aby dali najevo, že netrpí napoleonským komplexem. My malé jsme byly přehlíženy už ve škole. Příliš dlouho jsme připomínaly děti. Zato těm větším a vyvinutějším se skládaly komplimenty. Moc nám nenahrávalo ani oblečení. Ve své velikosti jsme mohly nakupovat leda tak v dětském oddělení. A tričko s krtečkem nebylo zrovna sexy.

tall

Teď trochu přeháním, ale naprosto chápu i stesky druhé strany. Vím, že jich nebude málo. Mám kamarádku, která měří něco přes sto osmdesát, a když si vezme podpatky, tak vyčnívá z davu  a mě bolí za krkem, když ji chci vidět do očí. U všeho jsou jí krátké rukávy, v kalhotách čeká velkou vodu a partner může být ze zlata, ale když je o půlku hlavy menší, nějak ztrácí na přitažlivosti.

Každá máme svou svízel a chceme to, co nemáme. Řeknete si, je to prkotina. Pár centimetrů sem, pár centimetrů tam, hodnota člověka se tím neměří, ale…

Svět se zbláznil a od jisté doby preferuje vysoké lidi. Působí sebevědoměji, jsou víc vidět, vzbuzují autoritu. A to se dnes nosí.

Ale zaplaťpánbu, že nežiju v Číně. Tam ženy ve snaze sehnat lepší a lépe placené zaměstnání podstupují zdlouhavé a bolestivé prodlužování končetin, jen aby byly o něco vyšší. Tak na to bych neměla žaludek a budu radši prcek.

Jak jste spokojené se svou výškou, milé ženy-in?

  • Jste vysoká, nebo malá? Jaké v tom spatřujete výhody, nevýhody? Které převažují?
  • Měla jste někdy se svou výškou problém? Kdy vám nejvíc vadilo, že jste „bidlo“nebo „prcek“?
  • Jak snadno, nebo složitě na sebe sháníte oblečení a boty?
  • Máte nějakou příhodu, která se vztahuje k vaší výšce?
  • Měnila byste, nebo jste si zvykla? Jakým způsobem svou výšku vyrovnáváte?
  • Jak vypadáte vedle svého partnera? Jste vyšší, nebo mu saháte po pás?

Napište nám, na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek nabízím body (tři nejrychlejší budou o 1000 bodů do Věrnostní soutěže bohatší) a kosmetiku Avon losujeme

cena

Reklama