Styl

Jsou vaše vlasy korunou krásy?


Je to zvláštní, ale když jsem byla mladší, měla pleť hladší, tělo pružnější a vlasy kratší, registrovala jsem méně mužských pohledů než teď. Tedy ne že by se zrovna přetrhli, zvláště když přijdou blíž a vidí uvadající realitu, ale přesto. Nebo právě proto, nemůže to být ničím jiným, než těmi vlasy. Dřív jsem si připadala sexy v krátkém klučičím sestřihu, ale podle všeho to připadalo sexy jen mně. Chlapi jsou prostě konzervativní. Když vidí vlající hřívu (pochopitelně ne koňskou), jsou z toho paf.
No a když je k tomu ještě blonďatá…?

Znáte to přece ze slavného filmu s Marilyn Monroe, že muži mají raději blondýny.
My hnědovlasé se sice můžeme utěšovat dodatkem, že se žení s brunetami, ale to je podle průzkumu čistě z vypočítavosti. Podle mínění silnější poloviny lidstva jsou prý brunety úspěšnější v zaměstnání a více vydělávají. No tak vidíte.

Kolem vlasů se vůbec motá spousta pověr a mýtů. Třeba jeden můj oblíbený z dětství, kdy mě k velké nelibosti stříhali podle kastrolu (ne doslovně, ale tak to vypadalo) s odůvodněním, že čím se vlasy víc stříhají, tím jsou hustší. A tak jsem každý svůj centimetr vlásků obrečela, a když se dívám na fotografie z první třídy s ofinou do půlky čela, je mi dodnes toho nebožátka líto. Človíček nejenže neměl zuby, ale ani ty vlasy mu nenechali.

Nebo jedna záhada, v které dodnes nemám jasno. Často se říká, že člověk může pod vlivem nějakého duševního otřesu zešedivět během okamžiku. Ale podle mě to nemá logiku, aby se už z narostlého vlasu ztratil pigment. Nicméně, dám se ráda poučit fundovaným výkladem.

Také jsem slyšela, že lidské vlasy dokáží vypudit kuny z obydlí. Tak u nás to zaručeně nefunguje. Buď je kuna otrlá, nebo děláme něco špatně, v každém případě si u nás na půdě lebedí dál.

 

Máte-li i vy nějaké zajímavosti či perličky týkající se vlasů, dejte vědět.

V každém případě mě zajímá vaše vlasová minulost, současnost i budoucnost. Zajímá mě realita, s jakou se potýkáte dnes.

Jak jste spokojená se svou kvalitou, barvou a množstvím vlasů zděděných po předcích?
Já nic moc.Jsem ze tří sourozenců a mám nejhorší vlasy.
A jak s účesem?
Myslím, že jsem po létech tápání našla to pravé ořechové.
Hledáte, anebo jste si už našla svůj styl?
Kdo hledá, najde, viz předchozí odpověď.
Jaké účesy či úlety jste nosila v pubertě a bláznivé době dospívání?
Vždycky jsem se držela spíš při zemi, takže žádné číro, dredy ani fialové vlasy, jsem v podstatě „konzerva".
Experimentujete ráda se střihy a barvami, nebo se léta držíte zaběhnuté jistoty?
S barvami vůbec, kdybych nešedivěla, zůstala bych barvou nedotčena dodnes o střizích ani nemluvím, každá výstřednost by na mně vypadala nepatřičně a lacině.
Kdy jste si poprvé objevila šedivý vlas?
Už ani nepamatuju, můj tatínek byl šedivý snad už ve třiceti... máme to rodové.
Kdy jste si poprvé obarvila vlasy a s jakým výsledkem?
Začala jsem color-šampony a postupně přitvrzuji.
Svěřujete se odborníkům, nebo to necháváte na doma?
Střídám to.
Nechala byste si vlasy napoutkovat?
Nikdy, děsila by mě představa, že mi někdo sáhne do vlasů a nahmátne tam ty sponky, brrr.
Jak byste se vyrovnala se ztrátou vlasů?
Nechci ani pomyslet, ale pro mě by byla asi ještě horší ztráta obočí a řas.
Co natáčky, kulmy, fény a žehličky?
Všechno jsem vyzkoušela.


Doufám, že se na moje otázky více rozpovídáte a přidáte svoje příhody, vzpomínky, zážitky, plány, touhy.

Vlasaté téma je vaše a já se budu těšit na vaše příspěvky.

Jednu z vás odměním. Jak jinak než vlasovou kosmetikou.
 

   
05.02.2007 - Krása - autor: Dana Svobodová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [110] Ladenka11 [*]

  Já jsem zdědila vlasy po otci, husté a celkem dost vlnité. Na škole jsem to nesnášela, samá lokna a hlava jak balón. Na učňáku jsem je zkrátila na mikádo a obarvila na černo. Pak jsem vyzkoušela blond ježka,číro,zrzavý kratší sestřih,atd. No vyzkoušela jsem snad všechno. Po škole mě ty moje pokusy naštěstí přešly. Dnes po dvou dětech se mi vlasy nějakým zázrakem narovnaly, takže jsou jen lehce vlnité,polodlouhé, sestříhané a nosím červenohnědou barvu a jsem spokojená.

  superkarma: 0 22.02.2007, 13:34:14
 2. avatar
  [108] Meander [*]

  Vivian: Až k těm licousům jsem nedočetla, rozbíhaly se mi oči.

  superkarma: 0 07.02.2007, 16:27:53
 3. avatar
  [107] Vivian [*]

  Sefova Miska: odkud jsi, že u vás holky nosily dlouhé licousy, proboha?

  Jinak teda souhlas s Meander, že ta vaše rodinná pověra je srandovní... Prostě máte "v genech" zdravé vlasy, to je celé. Já mám taky zdravé vlasy a do hola jsem v životě nebyla.

  superkarma: 0 07.02.2007, 15:11:13
 4. avatar
  [106] hederahelix [*]

  Já, mamka a brácha máme vlasy ani nevime po kom, ale strasne moc, kazda kadernice je z toho paf, ale me to prijde normalni,jednou mi je jedna prostrihala a pripadala jsem si jak plesata, od te doby kricim, jenom neprostrihavat a kazdej se divi :-)

  superkarma: 0 06.02.2007, 21:56:58
 5. avatar
  [105] Meander [*]

  Sefova Miska: To je srandovní pověra.

  superkarma: 0 06.02.2007, 15:04:29
 6. avatar
  [104] wich [*]

  DELCOP: Můj muž by určitě nesouhlasil . Mě sbalil jako blondýnku a jako s blondýnkou se mnou žije (takže se mu líbí blondýnka a také se s ní žení). On si naopak nedovede představit, že by se probouzel a chodil spát vedle "černé můry" , prý by se jí bál , zatímco blondýnky na něj působí jako sluníčka. Ovšem i některé brunetky můžou mít své kouzlo. Třeba Iva Kubelková...

  superkarma: 0 06.02.2007, 14:33:36
 7. avatar
  [98] Dudlajlama [*]

  Motiva: se mnou si nepozvani zadna kadernice. Ja totiz v momente, kdy se mi zabori prsty do vlasu, zaviram oci a tlucu spacky. Po otevreni mam mnohy mrtvicne stavy

  superkarma: 0 05.02.2007, 22:42:56
 8. avatar
  [97] Motiva [*]

  moje kadeřnice stříhá za 170,- a melír s barvením a stříháním zvládá za 500,-, pravda mám krátké vlasy, ale před začátkem školního roku jsem k ní vzala 15letou dceru, která má vlasy pod lopatky a takovou tu kudrnatou hřívu, co se na ní lámou hřebeny, hrála si s ní hodinu a ještě jí vlasy vyžehlila a bylo to taky za 170,-. to jsem tedy čuměla, taky se jí držím už několik let, protože má tu vzácnou vlastnost, že nežvaní blbosti, když vidí že mi není do řeči. Ale je levná i na Zlín, kde bydlím, ve větším kadeřnictví si vezmou za stříhání 300,- a za melír 800,-, a to supersalóny obcházím obloukem

  superkarma: 0 05.02.2007, 21:47:44
 9. [96] puca [*]

  Ja mam hnedy vlnity husty vlasy, ktery jsem jako mala nesnasela a dneska je t aky dvakrat nemusim - odjakziva se mi libi hodne tmavy a rovny. Jenze mi zadna tava barva neslusi, takze meliruju. Kadernice mi to vzdycky ouka do rovna aby mi udelala radost jenze to zas nesnasi pritel. Jeste se mi nepodarilo se se svymi vlasy nejak porovnat Krom toho nesnasim jakykoliv upravovani - oze existuje nec jako kondicioner jsem zjistila asi pred rokem, do ty doby jen sampon a smytec. Nasesti se mi moc nemasti takze tyden az dva se jim nemusim venovat vubec. Do dvaceti jsem nosila vlasy do pasu a to jsem je vetsinou ani moc ncesala - stejne to v tech kudrnach neni poznat Foukne mi do toho jednou vitr a mam na hlave totez co normalne a ta hodina cesani prijde hned nazmar...

  superkarma: 0 05.02.2007, 21:44:33
 10. avatar
  [95] Dudlajlama [*]

  Nikolivek, me vlasy nejsou korunou krasy

  superkarma: 0 05.02.2007, 21:41:45
 11. avatar
  [94] DELCOP [*]

  "Znáte to přece ze slavného filmu s Marilyn Monroe, že muži mají raději blondýny. My hnědovlasé se sice můžeme utěšovat dodatkem, že se žení s brunetami, ale to je podle průzkumu čistě z vypočítavosti."

  ACH JO! V takovýchto případech nemám rád zobecňování! Blondýny se mi nikdy nelíbily a líbit nebudou. U mě na na plné čáře vyhrávají brunetky, hlavně ta jedna - moje! ;-) V televizi, v časopisech, na internetu, pořád se píše o tom, jak se můžou chlapy po blondýnách uslintat... Podle nedávného průzkumu je to právě naopak a na blondýny se už pomalinku zapomíná ;-). Mezi TOP10 celebrit už jsou pouze 3. No každopádně ať už má holka jakékoliv vlasy, když kouří, tak je pro mě úplně průhledná... Holky nekuřte! Smrdíte!

  superkarma: 0 05.02.2007, 21:26:31
 12. avatar
  [93] verousek [*]

  mám dlouhý, blonďatý vlasy, který se mi děsně mastí, musím si je mýt každý den. Blond barvu nesnáším,ale tmavá mi nesluší, protože jsem bledule, dlouhý vlasy jsou otravyný, ale protože mám kulatý obličej, bych vypadala jako kopačák

  superkarma: 0 05.02.2007, 18:57:18
 13. avatar
  [91] Rybulka [*]

  Vlasy mám krásné, husté, tmavé a dlouhé, cca jednou za 6 týdnů mi je kadeřnice sestříhá a obarví (1500 kč i s dýškem, přesně dle mých představ). Nesnáším na hlavě cokoliv, lak, vosk nebo tužidlo mi na hlavu nesmí. Vlasy se mi ohromně líbí a denně mi je někdo chválí. A v životě jsem neslyšela, že by dlouhý vlasy byly neupravený... Ať přemýšlím, ja přemýšlím, měnit nic nebudu

  superkarma: 0 05.02.2007, 18:16:44
 14. avatar
  [88] Knopper [*]

  Pavla_b: moje řeč

  superkarma: 0 05.02.2007, 16:34:58
 15. [87] gentiana [*]

  Mám v této chvíli cop do půli zad. Barva... no, občas mě někdo na ulici osloví finsky. Skoro bílá blond. K tomu mléčně bílá pleť.... a tmavé oči. Genetika si zařádila. Vlasy mám velmi husté, rovné jako hřebíky a rostou jako plevel za vlhkého jara.
  Než jsem šla do školy, tak jsem chodila ostříhaná na velmi krátko, ale pak jsem neměla čas a když už jsme u toho, tak nechat každé tři týdny pár stsovek u kadeřnice už mi taky vydilo, páč jsem byla bez příjmu. Takže jsem si koupila sponky, máma mi občas zastřihla takové ty štětiny na krku a bylo.
  Vlasy mám velmi jemné, husté a rovné jako hřebíky. A suché a mastnou kůži na hlavě a spoustu lupů, takže mi trvalo docela dlouho, než jsem našla šampon, který řeší mastnou hlavu, ale nevysušuje štětiny. Vlasy nenosím prakticky nikdyrozpuštěné, ono to sice vypadá machrovsky, když mávám plavou hřívou ve větru, ale po půl dni bych měla na hlavě něco podobného houbě na nádobí. Takže vlasy nosím stažené dozadu, podle některých zdrojů potom působím jako sadistická učitelka baletu, zvlášť, když přemýšlím a čelo se mi poskládá do vrásek:D
  U kadeřnice jsem byla za posledních tak pět let jednou, potřebovala jsem něco na svatbu a říkala jsem si, že mi třeba vyrobí něco zajímavějšího, než co napadá mě. Chyba lávky. Kadeřnice mi rvala mokré vlasy hřebenem a přitom lamentovala, jak je mám suché, konečky olámané, že by to chtělo aspoň o 30 centimetrů zkrátit, nakonec mi na hlavě udělala jakési strašlivé zelí, oznámila mi, že přijdu na výživovej zábal a já radši zaplatila a utekla, než abych si stěžovala. Zelí jsem vylepšila rukama namočenýma ve fontáně na náměstí a i když tetičky vzdychaly, že vypadám jako kudrnatý andělíček, tak jsem si udělala cop hned po focení a před žranicí, abych si zase připadala jako člověk. Na příští svatbu si ten cop udělám rovnou:D

  superkarma: 0 05.02.2007, 16:30:04
 16. avatar
  [86] fialinka [*]

  Amálie: jj, u nás to taky za dvě stovky jde, a dobře :-)

  superkarma: 0 05.02.2007, 16:14:46
 17. [85] Pavla_b [*]

  Jo taky jsem zapomněla dodat, že můžu nosit klobouky a čepice (ty teda moc nenosím), aniž bych měla strach z nějakého porušení účesu, splácnutí a podobně

  superkarma: 0 05.02.2007, 15:37:34
 18. [84] Pavla_b [*]

  see: no umýt a nějak učesat, ale netřeb fénovat, tužit, gelovat atd.-)
  Pianistka: jak kdy, vzhledem k tomu, že nemám ofinu, ale všechny vlasy dlouhé, tak záleží na náladě a příležitosti - buď sepnu jen část vlasů, aby mi to nelezlo do obličeje, nebo všechno do spony, nebo z části vlasů cop, nebo ze všech vlasů cop, splétaný normální, splétaný obrácený, pak něco zamotaného - nechci tomu říkat ani drdol ani výčes - hladký banánek, hladký banánek se spuštěnými pramínky kolem obličeje pro slavnostnější příležitost, cop zamotaný a připevněný k hlavě, dva copy propletené a připevněné k hlavě, rozpuštěné s pěšinkou, rozpuštěné se širokou čelenkou,...na volný čas dva culíky (dole) nebo dva copy.....
  Přemýšlím, co si ještě češu....

  superkarma: 0 05.02.2007, 15:32:04
 19. avatar
  [82] Žábina [*]

  Ťapina: taky nepoužívám fén

  superkarma: 0 05.02.2007, 15:16:38
 20. avatar
  [81] Žábina [*]

  taky platím za ostříhání, vyfoukání a styling 350-400,-Kč /Plzeň/
  a s barvou jsem platila 800,-Kč a to se mi tedy panenky protáčely
  nejvíc jsem platila za barevný melír 1.200,-Kč a za měsíc nebylo poznat, že jsem u holiče byla

  superkarma: 0 05.02.2007, 15:16:02
 21. avatar
  [80] kareta [*]

  Mě se osvědčilo vlasy po umytí důkladně propláchnout a nepoužívat kondicionéry, ani nic. Jen šampon a nechat uschnout. Nefenuju, nenavštěvuji kadeřníky a vlasy si nechám zastřihnout od kamarádky 1x ročně. Jo, a netřepí se. Nemají z čeho

  superkarma: 0 05.02.2007, 15:00:45

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [79] Ťapina [*]

  see: Jo, to jsem já, nepoužívám ani fén, vyfénovaný vlasy jsou mi nepříjemný Jenže já teď prostě nemám měsíčně volných 1000,- a kdybych měla nějaký účes, který se musí udržovatu kadeřnice, tak bych teď asi vypadala pěkně blbě

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:49:38
 2. avatar
  [76] Irena1 [*]

  Rybulka: asi jde spíš o to, že dlouhé vlasy buď nosíš rozpuštěné -a tam je znát každý pohyb nebo závan větru - a vypadá rozcuchaně - nebo to z praktického hlediska nosíš v culík nebo copu - a to je celkem o ničem.

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:44:28
 3. avatar
  [75] suzi.burger [*]

  nejlepsi je Kerastase, sice trosku drazsi ale nejlepsi!

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:38:02
 4. avatar
  [74] Ťapina [*]

  see: To mě právě na dlouhých vlasech baví, že se s nima nemusí nic dělat, ANIŽ by působily neupraveně

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:33:38
 5. avatar
  [72] Amálie [*]

  Jak to tady čtu, tak nevěřím vlastním očím... Kadeřník za 190,-Kč nebo za 380,-Kč? Nejvíc jsem platila asi 1800,-korun Teď platim trochu méně, ale jsem stále spokojená . S mou hustotou vlasu si jen tak někdo neporadí a střih je pro mne základ.


  wich: Po cvičení v předklonu vyfoukám a jdu (pravda, foukám díky hustotě delší dobu). Když vidim ty chudery, co se tam moří s kulmofény, hřebeny, gely, tužidly, atd... přála bych jim taky svoje vlasy.

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:31:16
 6. [71] Pianistka [*]

  Jinak tip - na www.provlasy.cz mají profesionální přípravky na vlasy co mívají v kadeřnictvích za bezkonkurenčně nejlevnější ceny.

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:19:10
 7. avatar
  [70] lilithheta [*]

  jjanyckaa: Zkusím se po tom olejíčku podívat. Používám ještě olivovou masku od Avonu a jsem s ní spokojená. Od Amwaye mám SATINIQUE™ Balzám pro intenzivní regeneraci (150ml a nějaký čas to vydrží) a dávám to do suchých vlasů, ale může se použít i jako kúra na umyté. Myslím, že v mém případě budou asi nejlepší kúrou "nůžky, nůžky a zase nůžky" a trpělivá péče.

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:17:13
 8. [69] Pianistka [*]

  Mě se účes "tlustý zapletený cop k zadku a ofina" nelíbí A účes a´la Blanka Matragi mi přijde prostě opravdu neupravený.

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:14:58
 9. [67] Pianistka [*]

  Pavla_b: a jakou úpravu účesu si děláš každé ráno Ty ?

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:12:23
 10. [66] Pavla_b [*]

  Rybulka: já si z toho nic nedělám, jen mě to překvapilo kvůli tomu se ostříhat nenechám

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:00:40
 11. avatar
  [65] Rybulka [*]

  Pavla_b: Taky to slyšim prvně. Z toho si nic nedělej Rozhodně mě to neodrazuje od mého záměru nechat si anrůst vlasy do pasu

  superkarma: 0 05.02.2007, 13:58:41
 12. [64] Pavla_b [*]

  Překvapuje mě opakující se názor v této diskuzi, že vlasy delší než pod lopatky působí neupraveně....Upravenost nebo neupravenost přece nezáleží na délce, ne?

  superkarma: 0 05.02.2007, 13:52:35
 13. avatar
  [58] závislá na čokoládě [*]

  Vaše husté a vlnité vlasy Vám dámy závidím, moje řidké vlásky, které se mastí tak, že si je umývám každý den stají za ... Kdyby aspoň barva byla co proto, ale já ji soukromě říkám pochcaná sláma - pardon. Zvykla jsem si na ně, co jiného člověk nadělá..

  superkarma: 0 05.02.2007, 13:22:21
 14. avatar
  [57] aiša [*]

  jé na většinu otázek má odpověd a ten zbytek no zatím se ještě nebarvím,ale brzy budu muset začít alespon s přelivem,a jinak ačkoliv sem sama kadeřnice a o vlasech toho vím spousty,sama bych potřebovala pomoct a radu

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:49:20
 15. avatar
  [56] Vivian [*]

  Lilinka: já platím 190,- za mytí, střih, foukání a styling a taky mám dobrý kadeřnictví, se všema kadeřnicema se tam dá v pohodě mluvit, neudělají nic, čeho bych litovala, jsou šikovné Je to taková mrňavá provozovna na sídlišti, ale úplně bez problému (Praha)

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:48:41
 16. avatar
  [55] wich [*]

  Moje vlasy doufám korunou krásy jsou. Mám husté, blond, kudrnaté s melírem a dlouhé asi pod lopatky. Když je namočím, mám je asi těsně nad zadek. Jsem s nimi spokojená a neměnila bych. Nemusím s nimi od umytí do umytí nic dělat a vydrží hezké i po cvičení... Přála bych to tak každému

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:47:29
 17. avatar
  [54] kareta [*]

  see: když mi svítí do vlasů sluníčko, mají barvu jak hořící Berlín, a to nemusím barvit

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:46:44
 18. avatar
  [51] Lilinka [*]

  Irena1: Na maloměstě, který se s Plzní nedá srovnávat I když je to tam nejlevnější a podle mého i nejlepší kadeřnice.

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:16:24
 19. avatar
  [50] Irena1 [*]

  Lilinka: jo? a kde prosím tě? u nás tyhle ceny má tak max. pánské kadeřnictví, a to ještě při stříhání na sucho...

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:07:53
 20. avatar
  [49] sigi [*]

  Mám černé, řídké, jemné, rychle se mastící vlasy, které si musím mýt každý den, proto dlouhé háro u mně nepřipadá v úvahu Můj bratr má krásné husté pevné vlasy a proto chodí ostříhán trojkou

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:07:36
 21. avatar
  [48] sanvean [*]

  Kadla: tak to jsme na tom stejně. Vlasy už dorostly, ale zážitek, kdy jsem při pohledu do zrcadla nevěděla, jestli se smát, nebo brečet, ještě nevybledl.

  superkarma: 0 05.02.2007, 12:04:19
 22. avatar
  [47] lilithheta [*]

  jjanyckaa: Jaký olejíček - stačí obyč olivový nebo na to prodávají nějaký speciální? Měla jsem ten od Avonu (na roztřepené konce, ale nevím ...). Teď mi záludně prodala skorotchýně něco od Amwaye (drahé jak prase), ale výsledek taky nijka úchvatný.

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:58:50
 23. avatar
  [46] Lilinka [*]

  Irena1: za totéž platím 170-200

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:53:22
 24. avatar
  [45] Irena1 [*]

  Kadla: v Plzni - ale kdybys chtěla v Praze, tak tam je zas moc šikovný klučina. Zázrak v Plzni jsem našla asi po 10ti letech - doufám, že se taky nedá k filmu nebo někam neodstěhuje, to už by mě fakt trefil šlak Jo a navíc je i cenově příjemná - dala jsem 390 Kč za mytí, regeneraci, nový střih, tužidlo, fénování, lak (dlouhé vlasy). A to ještě střih brala na etapy, protože viděla, jak se bojím, aby to nepřepískla

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:28:44
 25. [44] tornado-lou [*]

  ja jsem na kratko. pri pohledu na fotky koukam, ze dlouhe vlasy jsou u me proste omyl, at si chlapi rikaji co chteji. takze ted mam jezecka a az me prestane bavit, tak zkusim neco polodlouheho, ale maximalne po usi. vic ani tuk. mam totiz docela silne a tezke vlasy, takze kdykoliv je mam delsi, tak se natahuji, hloupe visi a vypadaji ze jich mam malo.
  jinak jsem mela takovou prekrasnou kastanove hnedou barvu. vlasy byly pekne tmave, pekne se leskly a vubec vypadaly dobre. ale v posledni dobe se mi trochu zkazily. vypadaji unavene, posedle bez barvy bez lesku. tak piju odvar z lopuchu a doufam, ze to pomuze.

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:25:57
 26. avatar
  [43] Janecka [*]

  Mišánka:moje kolegyně si nechává dělat taky trvalou,a kudrnaté vlasy nemá ani náhodou.Má je rovné, akorát že je má jakoby načechrané,nejsou zplihlé.Tak to zkus

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:10:54
 27. avatar
  [41] Kadla [*]

  Irena1: Prosím prosím, kde je ten poklad, co dokáže ostříhat s citem? Já po posledním zásahu ještě nedokázala vstoupit do kadeřnictví (a je to už více než půl roku)...

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:06:36
 28. avatar
  [40] Ťapina [*]

  evelina-ja: No tak já je extra husté nemám, ale jsou vlnité, takže vypadají, že je jich podstatně víc

  superkarma: 0 05.02.2007, 11:05:40
 29. avatar
  [39] phoebe24 [*]

  moje blonďaté vlasy do pasu padly v mých 22ti letech na onkologii. Moc sem to neprožívala, pamatuju si, že doktorka byla dost nervózní, když mi předem říkala o vedlejších účincích chemoterapie, ale tohle zdaleka nebylo to nejhorší. Vystřídala jsem v životě všechny možné délky, ale s barvou moc neexperimentuji - už dvacet let jsem odbarvená "blbá bloncka", momentálně skoro s ježečkem na hlavě a jsem v poho. Několik let jsem nosila mikádo, ale nedovedla bych si představit celý život s jedním účesem a střihem.

  superkarma: 0 05.02.2007, 10:53:49
 30. [38] Rikina [*]

  Nosila bych delší vlasy, kdyby tomu odpovídalo množství a kvalita. Jenže s jemnými vlasy, kterých navíc není mnoho, to nejde. Ani by to nevypadalo dobře. Takže čím kratší, tím lepší.

  superkarma: 0 05.02.2007, 10:53:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme