Vztahy

Jsou rybáři sprosťáci?

V životě jsem potkala pěkných pár hulvátů, takže mě už ledacos nepřekvapí, ale na jednu příhodu těžko zapomenu.
S manželem máme rádi koupání v přírodě. Manžel je zapřísáhlý nudista, já se trošku stydím, tak se „nudím" jenom tehdy, když u toho není obecenstvo. A tak jsme si našli plácek u přírodního jezera, kam moc lidí nechodí. Naše místečko bylo ze všech stran chráněno křovinami a já si myslila, že jsme v naprostém soukromí. Ve své ostražitosti jsem natolik polevila, že jsem si na dece jen tak na Evu četla a přestala vnímat okolí. Manžel na vedlejší dece sladce pochrupkával a idylka byla dokonalá.

Do knížky jsem byla natolik zažraná, že když se těsně vedle mě ozval kovový zvuk, skoro jsem nadskočila. Instinktivně jsem přes sebe hodila ručník, protože jsem s hrůzou zjistila, že cca půl metru od nás si začíná rozkládat své nádobíčko rybář. Hezky pomalu a systematicky: napřed židličku, pak pruty, krabici se žížalami... A to všecko naprosto mlčky. Probudila jsem manžela a ukázala mu potichu, co se vedle nás děje.
Tomu člověku vůbec nenapadlo aspoň pozdravit, navázat kontakt, prostě se těsně vedle nás bezohledně rozvalil, protože to bylo „jeho místo". Vůbec mu nevadilo, že nejsme oblečení. Ne, že by si nás prohlížel, to ne. Dokonale nás ignoroval. Ještěže mi nesedl na hlavu. To mě dost popudilo, tak jsem se neubránila kousavé poznámce, že pokud JÁ si k někomu přisedám, aspoň se zeptám, jestli je tam volno!
To jsem si dala: jeho slovník bych nikomu nepřála. Že tam nemáme co dělat, že tam sedává vždycky on, že my jsme si určitě rybářský lístek nezaplatili, kdežto on... S manželem jsme si pohledem dohodli, že si přece nebudeme s hulvátem kazit pobyt u vody, sebrali jsme saky paky a odstěhovali se tam, kam nedohlédl a kam jeho hlas nedoletěl...

Poslední dobou mi připadá, že hulvátů přibývá geometrickou řadou. Manžel mi tento týden s očima navrch hlavy líčil příhodu z nuda pláže, kam už začíná parta nadšenců jezdit, jsou tam tací borci, že už i do vody vlezou. Prý tam k nim, do chráněné krajinné oblasti s přísnými pravidly, přijel rybář na malé motorce. Když ho napomenuli, že tam nemá co jezdit s motorkou, spustil takovou lavinu sprostot, že byli všichni ohromeni. Dokonce jim všem korporativně vynadal do prasat, že si tam h**í ču***ky - to se mu tak zalíbilo, že jak byl v ráži, opakoval to stále dokola.
Svůj výstup korunoval tím, že vytasil mobil a volal si na pomoc policii (asi ho inspirovaly Televizní noviny na Nově večer předtím, jak si tam přistižená prostitutka přivolávala na pomoc republikovou policii). Situace byla o to absurdnější, že právě štamgasti z nuda pláže s policií dobře spolupracují a pomohli už párkrát vypátrat a usvědčit skutečné exhibicionisty.
Věc se uzavřela tak, že onen pán (zajímavé, že opět rybář, asi to mají v nátuře) je známá firma a ve svém věku 75 let 3x rozvedený poděs a místní blázen, tak to samozřejmě policie neřešila. Ale kam už má proboha člověk utéct, aby tam nenarazil na podobné typy?
Gerda


Kdybyste tohle napsala do novin, už by rybáři začínali sbírat podpisy na petici a jejich svaz by podal oficiální protest. :-))) Tady jich ale asi moc není, takže to proběhne v klidu. Díky za prima příspěvek.

   
15.03.2007 - Láska a vztahy - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [14] gerda [*]

  Majucha: ne nadarmo se jim říká tiší blázni. Ale tohle je zastaralé, teď jsou sice taky blázni, ale uřvaní!

  superkarma: 0 15.03.2007, 13:14:55
 2. avatar
  [13] Aja [*]

  Jestlipak nejsou tak navlečení kvůlivá pohazování háčkama

  superkarma: 0 15.03.2007, 13:14:35
 3. avatar
  [11] gerda [*]

  Majucha: buď bez obav, ty mají určitě vespod taky. Zelené gumáky, zpocené triko a maskáčové tepláky. Kolem dokola špačky od cigaret. Někteří si k lovu berou i magneťák, aby k vodě přivezli aji kultůůůru, kurňa. A někdy taky manželku. Já vím, jsem zaujatá, ale doposavad jsem nenašla u vody nic jiného.

  superkarma: 0 15.03.2007, 12:55:53
 4. avatar
  [9] gerda [*]

  Nyotaimori: musí být v něčem zeleném

  superkarma: 0 15.03.2007, 12:37:22
 5. avatar
  [6] gerda [*]

  ono to ale bude spíš tím, že rybáři obecně těžko snášejí nudisty. A přitom jsou nuceni kolikrát být hodně blízko sebe. Obrázek je pak takovýto: rybáři jsou i v horkém létě navlečení od hlavy k patě. Vedle nich na dekách nazí nudisté. Bodejť by rybáři neměli vztek - svléknout se z principu nemůžou a kdo má vydržet to vedro v klidu?!

  superkarma: 0 15.03.2007, 11:53:04
 6. [5] mixosaurus [*]

  Koukám, že jsi měla asi smůlu. Musím se přidat k ostatním, taky jsem zatím žádného sprostého nepotkala, ale nadruhou stranu, tichá voda břehy mele

  superkarma: 0 15.03.2007, 11:47:28
 7. avatar
  [4] SARI [*]

  Já jsem rybáře zatím jen slyšela mlčet.Ale myslí, že hulváti a neurvalci jsou všude kolem nás a poslední dobou přibývá hodně nerudných důchodců.Že to ti lidi v tomhle věku mají ještě zapotřebí....

  superkarma: 0 15.03.2007, 10:50:35
 8. [3] Rikina [*]

  Rybáře jsem zatím potkala vesměs klidné, tiché a slušné. Pokud se v přírodě vyskytne hulvát, s vysokou pravděpodobností je to tzv. lidový myslivec.

  superkarma: 0 15.03.2007, 10:27:08
 9. avatar
  [2] gerda [*]

  SENSITIVESKIN: copak copak, neberou?

  superkarma: 0 15.03.2007, 10:18:12
 10. avatar
  [1] SENSITIVESKIN [*]

  Gerdo, nebuď drzá

  superkarma: 0 15.03.2007, 10:08:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme