Míša se nám svěřila se svým příběhem, jak ji jeden odmítl, ale místo něj našla lepšího. A už slaví pětiměsíční výročí.

Grázlové hýbou ženským světem od pradávna. A to jak v osobním tak v pracovním životě. Každá z nás máme co dočinění s nějakým takovým. Ani mě se grázlové nevyhli obloukem. Před nedávnem jsem potkala ve škole jednoho moc hezkého kluka :-) uhrančivý pohled, tmavé vlasy, vysoký...přesně můj typ. Jsem cílevědomá a tvrdohlavá, takže jsem prostě musela zjistit, jak se jmenuje. Jednou jsem šla z hodiny a on šel přede mnou. Rychle mě napadlo, že bych se mohla podívat na rozvrh, který visí vedle třídy, ze které vyšel a zjistila jsem si úspěšně, jaký ročník navštěvuje. Poté jsem prohlédla školní systém, kde je seznam všech studentů a bingo - našla jsem ho :-) psali jsme si cca 2 týdny. Na začátku vše bylo ideální, nic nenasvědčovalo tomu, že by to nemělo vyjít. Ale po naší první schůzce mi napsal, že ještě pořád myslí na bývalku a nechce si se mnou nic začínat....a prý, že jsem na něj moc chytrá...každý by si asi řekl, že se z toho sesypu a budu to dál řešit. Sice jsem z toho nebyla nejšťastnější, ale vše dopadlo nakonec jinak. V kamarádské tónině jsem od něj získala číslo na jednoho jeho spolužáka (typ negrázl), se kterým jsem doteď! 25. srpna oslavíme pětiměsíční výročí.
A co dodat na závěr? Grázlové jsou hezcí, uhrančiví, ale do života naprosto nepoužitelní a na vztah se nehodí už vůbec...alespoň dle mého názoru.

Míša
Příspěvek nebyl redakčně upraven


Děkuji Vám Míšo za první příspěvek k tématu. Víte, nejvíce mne zaujalo vaše pětiměsíční výročí. Gratuluji k němu. :) A jinak s vaším závěrem asi nelze, než souhlasit

Dnes máme téma dne Proč ženy vdospívání přitahují grázlíci a seriózní ňoumové strouhají mrkev?

Zamyslete se a napište mi:

  • Co vás přitahuje/ přitahovalo na grázlících?
  • Proč seriózní mladí muži nemají u žen úspěch?
  • Chodila jste nebo žila s grázlíkem, nebo si ho dokonce i vzala? Jak to dopadlo?
  • Je má teorie chybná, je to jinak?
  • Napadá vás k tomuto tématu něco jiného?
  • Máte příběh svůj, nebo své kamarádky?

Posílejte mi to na

redakce@zena-in.cz

A já se zkusím zachovat jako gentleman a jednu z vás odměním překvapením. Těšte se!

Reklama