Bulvár

Jsme šílenci do křížovek!

Soutěže, to je naše!

 

Soutěže, křížovky, dokonce i sázení, to je naše! Neustále něco někam posíláme. Je kvantum možností. S manželem jsme tak trochu šílenci do křížovek a celkem pravidelně dáváme sportku. Baví nás to a vždy netrpělivě čekáme na slosování. Ale mám podezření, že to děláme hlavně kvůli tomu snění, co bychom s výhrou udělali. Jsme schopni o tom mluvit a vymýšlet si celý večer a vždy to vydrží až do momentu, kdy zjistíme, že jsme opět nevyhráli a můžeme to zkusit znovu.

Téměř v každém časopise, nebo v novinách je nějaká soutěž. Časopisy, které odebíráme domů, už máme „obšancované“. Přesně víme, kde soutěže hledat, ale neodpovídáme na všechny. Vybírame si podle ceny a způsobu odpovědi. Nejvíc mi vyhovuje možnost odesílat odpovědi smskou. Je to rychlé a o případné výhře se obvykle dozvíte hned.    

I když s výhrami to zas není tak úžasné. Občas se nám něco povede, ale jde spíše o náhodu. Když to sečtu, tak vyhrávám vlastně, jen když něco vytvořím nebo rychle někam zavolám.  Jednou jsem vyhrála v časopisu řadu Dove za jeden z nejlepších "sloganů" na téma hedvábí. A taky jsem se dovolala jako první do rádia a vyhrála CD nebo i nákup v internetovém obchodě za dobrou odpověď na soutěžní otázku.

Nebo taky nějakou tu tombolu na plese. Chodíme tak na tři čtyři plesy v sezóně. I když jsou to většinou ceny pro pobavení, máme z nich radost.

V tomto směru nám nezkazí náladu asi nic. Nenecháme se odradit, vždyť už jen ta možnost výhry nám zvedá adrenalin a o to jde.

 

skalnička
Myslím, že pokud vám soutěžení přináší potěšení, proč to nezkoušet pořád dokola. Za ten zdravý adrenalin to stojí!
Jste také nadšenci křížovek?

 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz

   
22.03.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] femme [*]

  já miluju tzv. švédské křížovky, čím větší, tím lepší hned po revoluci jsem vyluštěním vyhrála víkendový zájezd pro dva do Vídně Neoplánem

  superkarma: 0 22.03.2006, 20:17:32
 2. avatar
  [4] Bucínek [*]

  superkarma: 0 22.03.2006, 11:54:11
 3. [3] r1911 [*]

  Taky luštím co se dá. Je to bezva relaxace, člověk se musí zamyslet, má to i koníčka a ještě může obohatit domácnost o nějakou výhru. A jak jsem psala pod hlavní článek, i my občas vyhráváme. Sice ne statisíce, ale je to dobrá motivace. Jen odpovědi formou sms posílám zřídka, jen když je ta cena opravdu velká, o drobnosti touhle formou nehraju. Jen pro zajímavost dodávám, že právě tady z ženy-in mi jednou poslali i vložky.

  superkarma: 0 22.03.2006, 11:14:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme