Ahojte holky editorky!

 

Já děti ještě nemám, ale rozhodně nevylučuji, že je mít budu.

 

Je mi 24 a ještě nejsem ani vdaná (a svatba musí být dřív než děti, ne? J).

 

S přítelem už nějaký ten pátek bydlíme.

 

Od začátku jsme se nemuseli dohadovat, měli jsme jasno. Děti mít budeme, ale ne teď hned, zabydlíme se, ještě si něco „užijeme“, takové to ježdění, cestování – letos jedeme podle plánu k moři – na dlouhou dobu zase naposled. U moře se nám líbí, ale střídáme to s tuzemskými dovolenými, v Čechách a neméně na Moravě je přece tak krásně !!!

 

Někomu je to možná k smíchu, ale my máme takový ten budoucnostní plán ala Básníci. První auto, první dovolená, druhé auto, druhá dovolená v Chorvatsku, třetí auto, dům, třetí dovolená v Čechách, čtvrté auto, dovolená v Bulharsku, svatba, dovolená v Čechách, výměna střechy, dovolená v Čechách, dítě…..

 

Někomu to přijde hrozně plánované, ale nám to tak vyhovuje. Víme, co a kdy a že nám nic neuteče. Jen se v koutku duše modlím, aby se potom nevyskytly zdravotní potíže a já děti mít mohla. A kolik jich bude? To jsme se dohodli. Budou dvě, když všechno půjde dobře. Přítel je totiž jedináček a velmi trpěl tím, že k sobě nikoho nemá. Teď má takovýho náhradního bráchu, přítele mé sestry, ale v dětství trpěl tou samotou, a tak budeme mít dvě děti. Pokojík už mají v domě vyhrazený, dokonce jsme tam už minulý týden koupili nábytek – postele, skříně, aby toho pak nebylo moc najednou.

 

Takže děti rozhodně AAAAAANNNNNNOOOOOOO.

 

Ahoj ValerieM


 

Ahoj Val ;o) Děkujeme Ti za zamyšlení, které si vložila na „papír“ a zaslala nám ho ;o)

Moc držíme palečky, aby vám v životě vše vycházelo a vy byli šťastní....

 

Holky – editorky

 

Reklama