Lidé si nejčastěji k Vánocům přejí knihy a kosmetiku. Vyplývá to ze statistik 1 187 přání, které si vytvořili uživatelé online služby MilyJezisku.cz. Knihy chce pod vánočním stromečkem najít 27 % lidí. Sprchové gely, olejíčky a krémy si přeje 18 % uživatelů.

V seznamu 1 187 přání se v 31 % nejčastěji objevují praktické dárky, následuje oblečení a obuv (19 %), elektronika (16 %), kosmetika (11 %), praktické věci do domácnosti (7 %), sportovní vybavení (5 %) a hračky (5 %). V seznamech přání se také vyskytují velmi neobvyklé dárky. Jeden z uživatelů služby si přál například nevěstu pro svého kamaráda. Jiný člověk chce dostat k Vánocům vzducholoď.

Z konkrétních přání jednoznačně vedou knihy, které chce pod stromečkem nalézt 27 % uživatelů. Celkem 18 % potěší různé sprchové gely, olejíčky a krémy. Svetry, trička, košile a mikiny udělají radost 18 % lidem. Různé domácí spotřebiče naopak uvítá 10 % lidí.

Bezplatná služba MilyJezisku.cz umožňuje lidem vytvořit seznam dárků, které si přejí dostat na Vánoce. Zájemce o tuto službu zároveň zadá e-mailové adresy svých přátel a známých. Přátelé a známí dostanou na e-mail tajné heslo, přihlásí se do služby MilyJezisku.cz a mohou se mezi sebou dohodnout, kdo vybrané dárky zakoupí.

Díky službě MilyJezisku.cz tedy lidé nedostanou žádný dárek dvakrát.


Hm, tak vzducholoď bych ani moc nechtěla, kam s ní v paneláku :-) Ale že vedou knížky, to mě docela příjemně překvapilo.

Zajímavá služba, ale žádné překvapení, žádná poezie... Používáte ji - nebo byste rády použily?

Reklama