Nevěra, tolik obávané téma, a přitom se o něm stále mluví v žertu i s kamennou tváří. Spíše si myslím, že máme jiný problém. A to, přiznat si, že nevěra tady je a bude.

I v našem vztahu. V různé formě: platonické či jednovečerní odevzdání se nebo hodinový úlet...

Za nevěru se dá považovat i bezmezné flirtování na pracovišti.(Přehnané flirtování).

Já osobně bych takovou nevěru okamžikovou odpustila. S čím bych se asi ale nevyrovnala, to by byla nevěra dlouhotrvající. Sama bych si dokázala představit, že jsem nevěrná, ale těžko bych snášela nevěru partnera.

Svým způsobem je nevěra podraz, ale co oči nevidí... (já říkám neví) to srdce nebolí.

A je to fakt. Jsme jen lidi a chemie, fluidum funguje.

Žijeme jen jednou, tak proč přemýšlet nad činy?

Když je nám něco příjemné, proč si to upírat. Mně se to stalo několikrát a vždy mě to příjemně povzbudilo a naladilo.

Cítila jsem se jako žena, chtěná a krásná. Samozřejmě chlap to s vámi musí umět, nesmí vás brát jako nástroj a zábavu k povyražení. Vy se i u takového cizího, vášnivého sexu musíte cítit dobře, ne-li skvěle!

Takže, dámy, odhoďte předsudky a puritánství dejte stranou. Jsme jen lidi. Nepátrejme po nevěře a užívejte si dosyta. Flirtujte, když chcete. Milujte se, když máte chuť.

Co na tom, že váš choť je za prací v zahraničí. Žijeme jen jednou...
Riel Gé


No, to je odvážné tvrzení. Hlavně věta: Žijeme jen jednou, tak proč přemýšlet nad činy? No v širším slova smyslu právě proto, že tu jsme jen jednou, ne? To mě teda trochu zamrazilo... Ale tak to ta dnešní společnost má - hlavně nepřemýšlet a užít si! Zábava, zábava, zábava. Ach jo.

Každopádně díky moc za příspěvek k dnešnímu tématu a přeji vám i všem čtenářkám tohoto článku krásné Vánoce a šťastný krok do roku 2006.

Milé čtenářky magazínu Žena-in, napište nám o svém názoru na nevěru, zážitcích a zkušenostech. Nejlepší příspěvky předvánočně ocením zajímavými cenami! (Dámskou toaletní vodu od firmy Adidas  nebo např. pěnovým tužidlem na vlasy.)

Nevěra 
Je nevěra podraz?
Životní styl?
Neoodolala jste vášnivému sexu?
Žijete dvojím životem?
Partner žárlí a má důvod?
Nevěra je jen výměna tělesných pachů a nic víc?
Je nevěra a nevěra? V jaké se topíte?
Nic vám to neříká, jste světice? Čím to je? Jak to děláte?

Napište nám:
redakce@zena-in.cz


 

Reklama