Bulvár

Jsme jako oheň a voda

Dobrý den,
když jsem si přečetla dnešní téma, první, co mne napadlo, bylo znamení mé a mého přítele. Jsme jako oheň a voda, a to doslova. Já jsem voda spíše klidná, mám ráda vážnou hudbu a Enju, jsem spíše tichý člověk. Ale můj přítel je ve znamení ohně, je to živý člověk, s kterým se nikdy nenudím. Miluje rock a metal (což já nemůžu ani slyšet:o)), má celkem výbušnou povahu, a když se mu něco nelíbí, tak to prostě řekne.
Jsme dva na první pohled zcela odlišní lidé, jak znamením, tak povahami, ale už tři a půl roku jsme spolu a je to nádherný vztah plný lásky, milujeme se čím dál víc a začínáme plánovat budoucnost.
Ze začátku jsme ze všech stran slyšeli, že nám to nevydrží, že jsme hodně rozdílní, dokonce kamarádka, která nás dala dohromady, nám nedávala víc než dva měsíce. A vydrželo to! Našli jsme společné zájmy, naučili se jeden druhému porozumět a tolerovat. Nikdo nám nedával moc šancí a teď nám náš vztah ti, co ho zatracovali, závidí. Nehádáme se, za ten čas jsme se snad jen jednou vážněji pohádali, a to do druhého dne už jsme byli zase smíření:o))
Je pravda, že protiklady se přitahují. My jsme toho živým důkazem. Na znamení sice moc nevěřím, ale když čtu horosko, tak to většinou sedí na nás na oba. Tedy až na to, že třeba vztah ryby a vodnáře nikde nedoporučují (jo, teď si řeknete, že vodnář je přece znamení vzduchu, to ano, ale přítel má všechny rysy ohně) No a vidíte, myslím, že horoskopy mají něco do sebe, ale na 100 % se jim věřit nedá. Mohou pomoci, když se nemůžete rozhodnout a potřebujete poradit nebo postrčit, ale řídit se zcela podle nich, to asi ne :o))


Milá ženo-in,
řiďte se srdcem, to vám napoví nejlépe.

   
25.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] edith1975 [*]

  Ono záleží i na ascendentu, já prostě na horoskopy věřím

  superkarma: 0 25.09.2006, 19:16:02
 2. avatar
  [4] Kadla [*]

  helena1033: Já (Kozoroh) jsem žila s Rakem. Prvních asi 5 let (to když ještě funguje fyzická přitažlivost) to šlo. Pak nám ty protiklady začaly vadit. Jiné názory, jiné zájmy, jiný spánkový režim, jiný přístup k životu, jiný přístup k penězům, k sexu, jiné úplně vše. To, co mi na něm (a jemu na mně) zpočátku připadalo zajímavé a vzrušující (protože jsem to sama neměla) mě začalo neuvěřitelným způsobem rozčilovat. Budu vám držet palce, aby se vám to podařilo udržet na té rovině, co to máte teď...

  superkarma: 0 25.09.2006, 13:30:59
 3. avatar
  [2] Kadla [*]

  Jojo, protiklady se přitahují - ale jen ze začátku. Po pár letech teprve začne ta správná mela... Nepíšeš, jak dlouho jste spolu?

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:01:46
 4. [1] 1Jirina [*]

  jo oheň to jsem taky a ten můj podle znamení taky, ale chová se spíš jak voda někdo mě přece musí usměrňovat

  superkarma: 0 25.09.2006, 10:41:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme