Vztahy

Jsi nádherná... Příspěvek č. 1

 

Martin se probudil ještě za tmy. Světélkující číslice zelené jako hřbety ještěrek mu sdělily, že je ještě brzy na vstávání, ale zároveň už pozdě na znovunavázání přetrženého snu. Zůstal chvíli ležet na zádech a pozoroval odlesky venkovních světel vytvářející na temném stropě abstraktní černobílé malby.

Pootočil hlavu na levou stranu, kde schoulená na boku tiše oddychovala Kristýna. Její blonďatá, nyní temně vyhlížející rozcuchaná kštice jí překrývala celý obličej. V té klidné chvíli si pronikavěji než kdy jindy uvědomil, jak pevnou a neodmyslitelnou součástí jeho života je tato drobná dívka. Zvedl se na lokti a zlehoučka ji políbil na temeno. Ani se nepohnula.

Opatrně vstal a po špičkách se tiše kradl do koupelny. Rázně shodil pyžamo a vkročil pod sprchu. Ještě než pustil vodu a než za sebou zatáhl mléčně zabarvenou přední stěnu, prohlédl si odraz svého nahého těla v protějším rozměrném zrcadle. Byl zcela spokojen.

Pod proudem vlažné vody bylo probuzení dokonalé. Důsledně drhnul každý kousíček opálené pokožky, až zavadil o svoji ranní erekci. Několikrát se jemně pohladil, a pak už nevzrušeně pokračoval dál v očistě. Když uslyšel pozvolna se otevírající dveře, zrovna měl ve vlasech bohatou dávku pěny.

Já snad nikdy Kristýnu nenaučím, aby mi sem nechodila, když se sprchuji…!

Spláchnul si hlavu a pohlédl na rozmazanou dívčí siluetu. Z náhlého popudu zprudka zavřel přívod teplé vody, energicky odtáhl posuvné dveře a namířil studenou sprchu na záda mírně nakloněná nad umyvadlem. Kristýna vykřikla, protože ji ledový proud skoro bolestivě udeřil, ale neutekla ani nezačala ječet, jak by se nejspíš dalo očekávat, jen se bleskurychle otočila. Studená voda promáčela i přední díl krátké košilky a učinila ji tak zcela průsvitnou. Bráníc se nepříjemnému přívalu dlaněmi rozevřenými před tělem, Kristýna se probojovala za Martinem do sprchy.

Ta holka vždycky udělá něco jiného než předpokládám…

Zastavila vodu, opřela se zády a ploskou jedné nohy o mokrou chladnou stěnu a bez jediného slova výčitky si zálibně prohlížela obnaženého Martina, který stále ještě držel sprchu a zdál se být poněkud zmaten.

Co jí mám teď říct?

Momentální prázdno v hlavě mu ovšem nijak nebránilo, aby velice intenzivně vnímal krásu štíhlého těla rýsujícího se pod mokrou tenkou látkou: dva vystupující temné terče, něžnou oblinu bříška, kalich klína. Téměř zoufale zatoužil po doteku. Než si však Kristýnu stačil přitáhnout k sobě, klečela už ve velmi zneklidňující pozici a Martin shora hleděl na místečko ve vlasech, kam ji před chvilkou, ještě spící, políbil. Rukou přidržel bohatý pramen světlých vlasů nad čelem, ona k němu zvedla oči, ústa plně zaměstnaná – dobře věděla, že takhle ho to obzvlášť vzrušuje – a najednou se ocitl zcela na pokraji.

Ne, ještě ne!

Rychle poklekl, přitáhl Kristýnu pevně k sobě, našel svými rty její vlhkou pusu, poznamenanou jeho jazyku nepříliš lahodící chutí, jež se však v dlouhých polibcích brzy beze zbytku rozplynula; náhle si uvědomil, že stále ještě svírá hlavici sprchy a opatrně pustil teplou. Kristýna stáhla ramínka mokré košilky, vyprostila nevelká, ale pěkně tvarovaná ňadra, pak povstala, aby se mokrého hadříku zbavila zcela. Martin naplnil dlaň sprchovým gelem a zvolna přejížděl důvěrně známé líbezné křivky.

Jsi nádherná!

Vlny rozechvění probíhající jejím tělem byly přímo hmatatelné, touha obou vystupňovaná až do krajnosti. Nezdržovali se utíráním; než rozvášněná těla spočinula v pohodlné posteli v přítmí ložnice, bylo po stěnách i na podlaze plno mokrých skvrn. Jejich několikanásobné milostné splynutí rozlilo jezero rozkoše a přineslo dokonalé oboustranné uspokojení.

Když potom Martin ležel vedle Kristýny, přitisknuté k jeho stehnu horkým vlhkým pohlavím, které dosud pulsovalo v rytmu srdce, proběhla mu hlavou myšlenka:

A já blázen nechtěl, aby za mnou Kristýna chodila do koupelny!

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

   
26.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [29] Boubel [*]

  AnOnA:Chtěla jsem,ale jaksi nebyl čas.Vypravovala jsem dítě na turnaj do Karviné,snažila se odnaučit psa chodit se mi válet do čistých peřin,atd.Furt něco bylo,ale to zkusím jindy.

  superkarma: 0 28.08.2005, 19:20:23
 2. avatar
  [27] Boubel [*]

  AnOnA: Sem jsem ještě nic nenapsala,jelikož Ženu-in jsem objevila na netu tak před třemi týdny.A myslím si,že psát erotický povídky jde docela snadno.Stačí si vymyslet jen čas a místo a jde se na to..."Přistoupil ke mě zezadu,objal mě a na svém zadečku jsem ucítila jeho dmoucí se mužství.Proběhlo mnou příjemné zamrazení a nemohla jsem se dál soustředit na nic jiného,jen jsem zatoužila po jeho dalších dotecích.Chtěla jsem se k němu otočit tváří,ale nedovolil mi to.Jeho ruce mi vklouzly pod triko.Začal mi jemně,ale žádostivě mnout bradavky,které ihned ztvrdly a já začala cítit v klíně touhu..." Když se člověk do toho ponoří,jde to skoro samo.

  superkarma: 0 28.08.2005, 19:10:42
 3. avatar
  [26] Boubel [*]

  AnOnA: S tím sprcháčem máš pravdu.Jukla jsem na internet na koupelnový studia a fakt je tam v nabídce OBR sprchový kout.Má rozměry 140/80 a tam by už se ten grupáč dal opravdu provádět.Stojí 30tis.Takže sorry.Příště více informací a pak kritika.

  superkarma: 0 28.08.2005, 18:56:42
 4. avatar
  [24] Boubel [*]

  Dřív jsem se o to pokoušela,ale jen do šuplíku.Občas jsem to dala přečíst kámošce.Teď už jen pomáhám synovi s básničkama do školy na dané téma,co vyplodí učitelka,aby dětičky zabavila přes víkend.Nemyslím teď jako teď,ale ve školním roce.

  superkarma: 0 28.08.2005, 18:42:01
 5. avatar
  [22] Boubel [*]

  AnOnA: Třeba to umíš líp jak oni a jen se podceňuješ?

  superkarma: 0 28.08.2005, 18:24:31
 6. avatar
  [20] Boubel [*]

  AnOnA: já jsem asi magor,ale tak velkej sprcháč jsem fakt neviděla.My máme "normální",asi jako většina lidí.Ale je to vážně jen malichernost.Uvažovala jsem,že taky pošlu povídku,ale nějak nepřišla ta pravá múza.A někdy to zkusím a půjdu s kůží na trh.I když vím,že se určitě najde rejpal,jako jsem já.Jenže já musím v práci odvést víc jak 100% výkon nebo někoho nechtěně zabiju a zřejmě mám víc nároků na ostatní.A když ty povídky nejsou od opravdovejch spisovatelů měla jsem to brát s rezervou.Takže příště se polepším.žádný učený z nebe nespadl,ale kritizovat je tak jednoduchý.A tak krásně si člověk uleví...

  superkarma: 0 28.08.2005, 18:07:14
 7. avatar
  [18] Boubel [*]

  Lucimo: V paneláku nebydlím a ani jsem v bytě nikdy nebydlela.Že se vlezou dva lidi do vany je normální.Můj manžel má přes dva metry,já taky nejsem zrovna prcek a vlezem se v pohodě.Já jsem narážela no to,že v tom příběhu v tom sprcháči oba klečeli.To si v našem sprchovém koutě doopravdy neumím představit.Vysprchovat se,"pohrát si",ale kleknout oba dva...A že si tam můžete lehnout je jistě bezvadný,ale jsi si jistá,že je to ještě sprchovej kout?

  superkarma: 0 28.08.2005, 16:44:26
 8. avatar
  [17] Lucimo [*]

  Boubel: A mmch. včera jsme se s mužem vešli oba do naší vany o délce 130 cm...

  superkarma: 0 28.08.2005, 08:35:42
 9. avatar
  [16] Lucimo [*]

  Boubel: Před pár měsíci jsem používala sprcháč, kde jsme se pohodlně vešli dva. Jeden se sprchoval a já jsem si holila nohy a kdybysme si chtěli oba lehnout, bylo by tam dost místa... Nebydlí každý v paneláku se sprcháčem 90*90.

  superkarma: 0 28.08.2005, 08:34:55
 10. avatar
  [15] emma [*]

  pěkně napsaný

  superkarma: 0 26.08.2005, 12:48:13
 11. avatar
  [14] Boubel [*]

  Možná budu mimo mísu,ale jaksi si neumím představit,jak se do toho sprcháče nacpali oba dva v poloze klečmo.To musí být sakra velkej sprchovej kout.Ale jinak dobrý.

  superkarma: 0 26.08.2005, 11:03:13
 12. avatar
  [12] fructia [*]

  nevím, který chlap by nechtěl, aby za ním ženská přišla do sprchy....

  superkarma: 0 26.08.2005, 10:43:04
 13. avatar
  [11] Lemonka [*]

  No jo to by nebyl chlap, kdyby se při pohledu do zrcadla nepochválil .....Byl jsem zcela spokojen....ha ha ha

  superkarma: 0 26.08.2005, 10:22:37
 14. avatar
  [10] Irena1 [*]

  Náhodou dobrý

  superkarma: 0 26.08.2005, 10:02:49
 15. avatar
  [8] Aja [*]

  To bude něco pro Evu_Fl...konečně někdo důkladně mytej...

  superkarma: 0 26.08.2005, 09:49:19
 16. avatar
  [6] nikinik [*]

  dlaňka:

  superkarma: 0 26.08.2005, 09:39:15
 17. avatar
  [5] Ijka [*]

  Ach jo, než se tím člověk prokouše...někdy jsem i nechápala ty básnické obraty...nudáááááá

  superkarma: 0 26.08.2005, 09:29:57
 18. avatar
  [2] Luciš [*]

  To je tak pro chlapy, ne? Můj vždycky povídá o blonďatých drobných andílcích, proč si bvybral mě , nevim

  superkarma: 0 26.08.2005, 09:11:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme