Mladá móda je hravá, vrstvená, vzorově pestrá, odvážná, vtipná a provokativní. Taková je i zimní kolekce značky New Yorker, která otevřela svůj další obchod v Galerii Harfa.

new yorker

Když jsem si prohlížela novou zimní kolekci New Yorker, říkala jsem si, že je to přesně ten styl, který mladí vyhledávají. Hravý, pestrý, odvážný, a tak trochu provokativní.

new yorker

Najdou tady cenově dostupné trendové oblečení a můžou se doslova vyřádit. Oblékat, kombinovat, zkoušet, a nakonec svůj outfit doladit spoustou doplňků. Od brýlí, bižuterie a prádla až po kabelky, boty, čepice a šály.

Mají tu obrovskou výhodu, že si mohou dovolit v podstatě všechno a nosit trendové výstřelky.

new yorker

No uznejte, na kom jiném by vypadaly lépe legíny, upnuté džíny se sníženým sedem, balerínky, ocvočkované bundičky a podobné výstřednůstky než na mladých útlých dívkách? U nich se nikdo nepozastaví nad krajkovými punčochami ke kostkovanému kabátku, tygrovanými legínami k puntíkované halence či masivními botami k šifonové sukénce.

new yorker

Individualita a nápad, jak oblečení „namixovat“, se cení.

Všechny ty šokující  a zdánlivě neslučitelné kombinace, které by na nás „dospělých“ ženách vypadaly směšně, nevkusně až vulgárně, mladým dívkám sluší. Jsou na nich roztomilé a svědčí o fantazii, odvaze a nespoutanosti, která k mládí patří. Chtějí oblečení neustále střídat, obměňovat, mají potřebu se lišit a provokovat.

new yorker

A to je dobře, na eleganci, klasiku a uhlazenost mají přece času dost.

Reklama