Jasný a jednoznačnými argumenty podpořený názor na vícegenerační bydlení má čtenářka Michaela. Naštěstí s ním prý nemá zkušenosti a ani po nich netouží...

Další čtenářkou, která je proti vícegeneračnímu bydlení, je Michaela. Její hlavní argument: Děti...


S vícegeneračním bydlením nemám naštěstí žádné zkušenosti a jsem taky zásadně proti němu. Nemohla bych doma prostě bydlet se svými, či partnerovými rodiči.Mám s nimi sice velmi dobrý vztah, ale asi by mi vadilo, jak by mi tchýně neustále mluvila do vaření, porovnávala talířky, převychovávala děti atd. Já prostě potřebuji mít svůj vlastní systém.
Co by vůbec měli mé děti z dětství? O prázdninách bychom je ani nemohli poslat za babičkou a dědou někam na prázdniny, a to by byla podle mě škoda.
Myslím, že kdyby s námi bydlela např. moje maminka, taky bychom taky trochu zlenivěli. Znám to totiž od známých. Jedna moje kamáradka, bydlí s manželem v rodinném domě, kde dole bydlí její rodiče a nahoře oni. Nemusejí doma ani vařit, každý den jsou i s dětmi na snídani, oběd i večeři dole u rodičů. Zkrátka se nemusejí o nic starat. A to by právě mě nebavilo. Proto jsem ráda, že bydlím v menším bytě jen s přítelem a pokuď nepříjdou děti, tak to tak i zůstane.
Michaela

Pozn. red. : Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 8. 2012: Vícegenerační bydlení

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Dnes (21. 8. 2012) okolo 16.00 hodiny se dozvíte, kterou přispěvatelku jsem se rozhodl odměnit slíbeným dárkem v podobě dvou chladících tašek na víno Jacob´s Creek.

jacobs creek

Reklama