Narozdíl od předchozí čtenářky, která má z úpravy vlasů hrůzu, čtenářka s nickem Sko, je prý doslova vlasoholik. Napsala nám nejen pěkný příspěvek, ale poslala i názorné ukázky, jak si vytvořit krásné účesy z dlouhých vlasů, za což jí moc děkujeme

Výborné, výborné a ještě jednou výborné téma. Zasloužíte si palec nahoru a k tomu bludišťáka:)

vlasy

n V hlavě mám tolik myšlenek najednou, že ani nevím, kterou začít a kterou pokračovat, tak aby to mělo hlavu a patu.
Byť nejsem žádná kadeřnice, miluji vlasy a ráda si hraju:) - Barvení, natáčky, kulma, fén, difuzér, nůžky, gumičky, sponky či vlásenky. Zkrátka všechno!:)
Někdo je shopaholic, já jsem vlasoholik:)

Jak jsem již psala, v hlavě se mi toho motá tolik, že nevím, kde začít. Naštěstí se má pomyslná žárovka rozsvítila a já se rozhodla využít Vašich otázek:)

Obejdete se bez fénu? Ano, obejdu se bez fénu, ale nedobrovolně. Nicméně jsem toho názoru, že by si i vlasy měly dát dovolenou a tak jim ji i já občas dopřeji.

Pokud ne, co všechno s ním umíte? Jeden kulatý hřeben ( i normální), 1 ručník a lehké vysušení (ppř. gel), 1 fén, chuť tvořit a kouzlo je hotovo do deseti minut. Pokud někdo nemá doslova lachtaní ruce:), nemusí v tom hledat žádné komplikace. Stačí si jenom hrát a po prvním neúspěchu neskončit.

Používáte difuzér? Ano, objemu není nikdy dost, ale pozor na helmy:)

Umíte si natáčet vlasy pře kulatý kartáč? Umím. Od páté třídy, kdy jsem vyštrachala starou dlouhovlasou panenku. Na ní jsem všechno zkoušela, pak jsem přesměrovala na máminčiny a mé vlasy.

Kolik času vám zabere běžná denní úprava účesu? Když jdu na nějakou vyjimečnou událost cca 30 minut, jinak do deseti minut.

Přidala jste do své výbavy žehličku, kulmu, foukací kulmu, „krepovačku“, či jiné pomocníky? Ano, ano, ano. Mám žehličku, kulmu, foukací kulmu, krepovačku (ale na ní jsem už moc stará:)) a pár druhů natáček.

Jak jste s nimi spokojená? S žehličkou jsem maximálně a nejvíc spokojená. Dělám s ní skoro vše (Lokny, beach lokny, narovnání, vlnky atd.)

Ještě některá z vás používá natáčky? Jaké? Elektrické, molitanové, nebo dokonce kovové? Natáčky používám občas a to převážně plastové. Přes noc molitanové.

Patříte mezi ženy, které si vystačí pouze s hřebenem nebo kartáčem? I k těm patřím. Jsem všestranná. Ráda překvapím i normálním vzhledem:) Na účesy mám radši hřeben, na volně rozpuštěné vlasy používám kartáč.

Pamatujete si na doby, kdy jste si poprvé natočila, nebo naopak vyžehlila vlasy? Poprvé jsem si je natočila v páté třídě a hned jsem se na krku spálila:) A žehličku jsem využila prvně v deváté třídě, kdy jsem dostala krepovací sadu s několika nástavci:o) Byla růžová a krásná:)

Dopřáváte si ten luxus, že chodíte pouze ke své kadeřnici? U kadeřnice jsem byla asi dvakrát a od té doby nikdy. To co mi vytvořily jsem si mohla vytvořit sama. Vždy naprostá nespokojenost (střih, barva, účes - vše končilo pudlem, zřejmě mám smůlu na kadeřnice, páč i s obrázkem „vykouzlily“ obyč účes, který měla každá druhá jen v jiné délce).

Vychytávky: Domácí zastřižení - http://www.novinky.cz/zena/styl/267874-chcete-usetrit-za-kadernika-poradime-vam-jak-se-skvele-ostrihat-i-bez-nej.html

valys

Zkrátka vlasy miluji a ráda si hraji, vytvářím různé účesy (rybí, francouzský, normální cop, drdůlky, různé motanice, mašličky, občas přihodím clip-in a jsem happy) Každý máme něco:)

Mějte hezký den,

Sko

Milá Sko, děkuji za pochvalu, ta vždycky potěší a samozřejmě děkuji i za krásné fotky vašeho účesového umění. Máte krásné vlasy a určitě je radost s nimi experimentovat

Text nebyl redakčně upraven

Jaké pomocníky na vlasy používáte vy, milé ženy-in?

  • Obejdete se bez fénu? Pokud ne, co všechno s ním umíte? Používáte difuzér? Umíte si natáčet vlasy pře kulatý kartáč?
  • Kolik času vám zabere běžná denní úprava účesu?
  • Přidala jste do své výbavy žehličku, kulmu, foukací kulmu, „krepovačku“, či jiné pomocníky?
  • Jak jste s nimi spokojená?
  • Ještě některá z vás používá natáčky? Jaké? Elektrické, molitanové, nebo dokonce kovové?
  • Patříte mezi ženy, které si vystačí pouze s hřebenem nebo kartáčem?
  • Pamatujete si na doby, kdy jste si poprvé natočila, nebo naopak vyžehlila vlasy?
  • Dopřáváte si ten luxus, že chodíte pouze ke své kadeřnici?

Napište mi, na vaše příspěvky, zážitky, rady a různé „vychytávky“ se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Ani dnes jednu z vás nemine pěkná výhra. Za svůj příspěvek můžete získat balíček vlasové kosmetiky Taft

cena

Reklama