Bulvár

Jsem v koncích

Jsem v koncích.

Nezvládnu ho vidět. Odmítnutí, které je pro mne tak nepochopitelné. Cítila jsem velkou lásku a můžu potvrdit, že i on. Oči mluvily za nás oba. To šimrání, podlamující se kolena a vzrušení 24 hodin denně nebylo jen četbou harlekýnů. Byla to skutečnost. Vzájemná přitažlivost - chemie, porozumění...

Byli jsme nejlepšími přáteli. Už v té době jsem si život bez něj nedokázala představit. Vždy nás cesty spojovaly a já se cítila tak silná a sebejistá. Jistá tím, že ho mám a že jsme výjimeční. Byla jsem milovaná a na něj jsem nedala dopustit. Mockrát jsme si ublížili, a přece to, co jsme cítili, když jsme byli spolu, všechny rány zahojilo a bylo zapomenuto. Jediný člověk, na kterého si vzpomenu, když jsem na dně, jediný člověk, se kterým bych si přála sdílet radost. Vychovávat děti a mít ho po boku po celý život.

Věřila jsem té síle našeho vztahu, poznání, souznění. Přišlo brzy rozčarování. Jediný, který v mém životě znamenal mnoho, byl na druhém místě po rodičích, na kterého jsem spoléhala a věrně milovala, začal žít svůj život a beze mne. Bolest, která se nedá popsat mnou tak otřásla, zaslepila mne natolik, že bych byla schopna udělat cokoli, abych  zpět byla s  mým milovaným. Šest let, kdy byl mým nejlepším přítelem, podporoval mě, utěšoval. Cítila jsem se uvolněná, a svá.

Ruku do ohně bych položila za jeho výraz v očích, ze kterých jsem mu četla. Těžko se mi věří, že je vše pryč. Nestrácím pouze milence, partnera, přítele, ale i důvěrníka, který pro mne znamenal mnohem víc než souznění. Jsem sama. Dny jsou prázdné a nenaplněné. Přemýšlím a trápím se. Ani vteřinu nejde ovlivnit, abych odvedla své myšlenky někam jinam. Slzy do očí se mi vhání při jakékoli vzpomínce. To znamená, že pláču pořád... je to dnes, co mi napsal... Zasloužíš si víc, než to, co Ti já můžu nabídnout. Budeš pro mne  znamenat vždy hrozně moc, ať už budeme přáteli, milenci, manželé nebo se třeba nebudeme vídat.

Ale vím, že když tě někde potkám, srdce se mi zachvěje a projede mi po zádech takové to příjemné šimrání.   Velmi neuspokojivé.

Přítel, který mi vždy podal pomocnou ruku  se všeho vzdal. Společných vzpomínek, které chce zachránit pouhým přátelstvím, taktností a zodpovědností. Zadní vrátka, která otevře tehdy, když se mu zavřou dveře před nosem. Ví, že já ho kdykoli vezmu zpět a na vše zapomenu. "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš" je snad jedno z pořekadel, kdy "výjimka potvrzuje pravidlo". Já bych se v té řece i utopila, jen abych dokázala, že se neřídím podle toho, co povídají lidé, komu ublížím. Je to můj život. A i když nenajdu porozumění, mám sílu bojovat, ale přece jsem jedna z těch, které si přejí vidět milovaného šťastným, i když samy trpí.

Tolik pro mne znamená!!!

čtenářský příspěvek


Poraďte, pohlaďte, vysvětlete... Pište, co chcete...

   
11.07.2005 - Společnost - autor: Jindřiška Kleknerová

Komentáře:

 1. [19] Peťána [*]

  ahojky.... kdyz si to ctu, jako bych to psala ja. Presne ted se tak citim. Rozesli jsme se po peti letech, ale ja nechapu proc. Rika, ze me miluje uplne ze vsech nejvic, ale na zivot to neni. Pritom jsme si nic nikdy nic neudelali, pomahali si, verili... Nevim, jestli jeste nekdy budu nekoho milovat jako jeho. Vim, jak ti je a je mi to moc lito :(

  superkarma: 0 12.07.2005, 10:31:58
 2. avatar
  [17] Nikusa [*]

  Možná to ted bude znít divně,ale paradoxně ty nejvíc zamilované vztahy(nemůžu bez něj žít) dopadnou v běžném životě špatně.Nevím,čím to je. Ale ode mně jedna opravdu dobrá rada, které se drž: neztrácej kvůli něčemu co bylo, to ,co přijde. Zij dál a važ si věcí,(lásek)které určitě přijdou.Pak by jsi mohla ztratit opravdu ještě daleko víc. A jak se říká:něco končí,něco začíná.

  superkarma: 0 12.07.2005, 08:19:28
 3. avatar
  [15] Sonne [*]

  Je mi z toho smutno a rozumím ti! Ale čas skutečně léčí, bolí to hrozně moc, ale přebolí... Hodně štěstí!!!

  superkarma: 0 11.07.2005, 23:57:03
 4. avatar
  [14] Žulda [*]

  Věř,že to časem přebolí.Taky přijdeš na to,že když odešel,neznamenala jsi asi pro něj tolik,co on pro tebe.Nauč se znát svoji cenu,není dobré,aby chlap věděl,že ho kdykoli vezmeš zpátky,nevyplácí se to.Je od tebe šlechetné,že chceš,aby byl šťastný,i když tím sama trpíš.Až tě to přebolí,budeš silnější a své štěstíčko taky najdeš,uvidíš.Držím pěstičky.

  superkarma: 0 11.07.2005, 22:58:08
 5. avatar
  [13] Acinka [*]

  přesně tohle jsem zažila před 4 roky, strašně to bolí , mě to trvalo pomalu 2 roky než sem se z toho dostala, ale přešlo to .... držím ti palečky a veř, že čas všechny rány zahojí

  superkarma: 0 11.07.2005, 20:18:04
 6. avatar
  [12] kemy [*]

  evita_ij: bednaroi: mam to taky tak. každá sebemenší hádka mi připomene rozchod, kterej by se klidně moh "vyloupnout" a je mi zle.

  superkarma: 0 11.07.2005, 20:04:36
 7. avatar
  [11] evita_ij [*]

  bednaroi: Čteš mi myšlenky, jen pomyšlení na ztrátu mého je nesnesitelné...... Nebo pomyšlení,že by mi zahnul, mi připravuje infarkt...........a smrt.......

  superkarma: 0 11.07.2005, 19:21:48
 8. avatar
  [10] kemy [*]

  tak sem to moc nepobrala. nejdřív nejlepší kámo a pak milenec. ale bylo to hezky napsaný, přičemž hnusnej obsah. chválim tvůj talent! mysli na něco příjemnějšho.

  superkarma: 0 11.07.2005, 18:22:51
 9. [9] Rikina [*]

  Člověk by neměl být takhle moc na někom závislý... neměl. Jenže k tomu si musí dospět každý sám, a někdo na to nepřijde nikdy
  BTW "Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky" je výrok řeckého filozofa žijícího cca 500 let př.n.l. - Hérakleitos z Efesu. Žádné pořekadlo...

  superkarma: 0 11.07.2005, 16:07:48
 10. avatar
  [8] Markýza [*]

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:58:32
 11. avatar
  [6] bednaroi [*]

  tak přesně tohle je mou noční můrou,když přemýšlím o tom, co bylo, je a bude ve vztahu s mým . je to tak 14 dní, co jsme měli malinkato krizi, opravdu malinkatou, u jiných vztahů by to ani krize nebyla, spíš každodenní život, ale u nás je to jiný, a já jsem nemohla ani dýchat při pomyšlení, že bych ho mohla ztratit. bylo mi tak zle, že jsem myslela že umřu.
  Ale přesto vím, že čas všechno zahojí a i kdyby se to stalo, tak život jde dál.
  Přeji hodně síly a hlavně štěstí , které člověk tak hrozně moc potřebuje

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:52:26
 12. [5] Apo [*]

  Všechno jednou přebolí,chce to vyrazit někam ven. Vím že počasí tesknění náramně pomáhá. Ale je lepší procházka v dešti než se litovat.

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:47:38
 13. avatar
  [4] Bella [*]

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:34:37
 14. avatar
  [3] Ryta [*]

  je to smutné, ale bohužel znám jediné co na to platí je čas. Vím, že se mi to teď mluví, ale cítila jsem se úplně stejně. Přeji hodně

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:33:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme