Jsem ráda, že se dnešní téma líbí a děkuji všem, co poslaly své příspěvky i těm, které ještě pošlou. Přečtěte si další od čtenářky s nickem Jitulinka.

Dnešní téma je pro mě jak dělané. Dovoluji si veřejně přiznat, že jsem ujetá na boty o to víc na kozačky jakékoliv délky. Ať už kotníčkové, nebo vysoké.

Mé první kozačky, které jsem si pořídila, byly na škole. V 90. letech se nosily vysoké semišky zdobené cvočky. Čím vyšší tím lepší. Ještě dnes si pamatuji, co parády jsem s nimi udělala a protože jsem se učila ve městě, kde se sníh žádnou zimu neudržel, vydržely mi 3 zimy. Už tenkrát jsem věděla, že investuji do správné věci a tak mě neodradila ani cena. Mé první kozačky mě vyšly na 900kč.

A dneska na tom nejsem jinak. Mám to štěstí, že ten nahoře mi nadělil štíhlá lýtka,jen délku nohou mohl trochu protáhnout. To bych se vůbec nenaštvala. No co,už s tím nic nenadělám. A tak to řeším podpatky. Ale ne za každou cenu. Letos jsem si vybrala hnědé semišové, vysoké kozačky bez podpatku, protože jsem se rozhodla, že víc než jezdit autem, budu chodit pěšky. Když tak matně vzpomínám, tak to jsou asi moje první kozačky bez podpatku (podzimní) a bez špičky.

Podzim a zima mi přijde taková smutná a tak proč nosit jen černé, hnědé, sem tam šedé boty, vždyť to není pravidlo. A protože mám ráda veselé barvy, tak jsem si před několika roky pořídila červené, semišky pod kolena na vyšším podpatku a to byste nevěřili, jaká to dovede být past na oči.......na chlapské oči :-)))))Jo jsou malinko extravagantní, ale co...

A mé nejoblíbenější?Jsou to kozačky, které jsem si pořídila v jednom pražském obchodním centru, jsou dělaný do kovbojského stylu v přírodní barvě. Boty, v kterých se dá chodit celý den.....možná i noc.....jo a dá se v nich i tančit :-))))

Hezký den přeje Jitulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A možná i jezdit na koni

Jaké jsou vaše nejmilejší kozačky, milé ženy-in? Vzpomenete si ještě na ty první? Jak vysoké podpatky jste schopna nosit? Líbí se vám současné trendy kozaček? Už jste si nějaké vybrala? Nebo máte s koupí kozaček problém? Co vás trápí? Silná lýtka, hubená lýtka, široká chodidla?

Napište nám o svých kozačkách na adresu: redakce@zena-in.cz

Soutěž Obr.4

kozačky4

 

 

Reklama