Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Haether. Jak se na svou postavu a hlavně pas dívá ona?

Zdravím všechny a uspokojuji potřebu vykecat se k tématu dne…Jsem kytara. Nebo hruška. Nebo tomu říkejte, jak chcete. Ovšem je to dědičné – máma má postavu úplně stejnou, jen já jsem o nějakých 12 cenťáků vyšší.

Říkám, že jsem štíhlá, dokud sedím. Jakmile se zvednu zpoza stolu, jsou slovanské geny jasně patrné. Co se týče vzhledu, nijak mi to nevadí. Třeba v šatech i v bokových džínách to vypadá hezky, protože vyniknout tvary, kterým se říká „ženské“.

Ovšem na svou postavu jsem vždycky nadávala při nákupu kalhot. Nenáviděla jsem to. To, co mi v pase sedělo, nenarvala jsem přes boky. A v kalhotách, které mi seděly právě přes boky a nohy, jsem vypadala s plandajícím pasem jako klokan. Díkybohu za bokovky!!!!

Břicho a pas je také to poslední, kde se projeví kila navíc. Nejvíc přiberu „dole“ a až když objevím menší galusku v pase, vím, že je zle.

Před časem jsme doma nějak přišli na Kytici a Svatební košili. Na můj verš „co to máš milá za pasem“, odpověděl můj drahý nevinně „pneumatičku vzala jsem“… Asi je čas, zpracovat pas :-))))

Heather

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Pokud jste „kytara“ nebo hruška, tak to jste na tom docela dobře.

Jak jste na tom se svým pasem vy, milé ženy-in. Jste spokeojená se svým pasem? Jak pracujete na jeho zeštíhlení? Daří se? Na kterých místech nejčastěji přibíráte? Co byste na své postavě chtěla změnit? Napište nám na dnešní téma. Na vaše příspěveky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama