píše sebekriticky naše čtenářka s nickem Ondrasek74 a proměn se bojí. Jediné, co na sobě „vylepšuje“, je barvení vlasů, které jí začaly šedivět už v šestnácti letech. Jinak je smířená s tím, co jí příroda nadělila.

Dobrý páteční den všem, jsem stará konzerva, která se jakékoliv změny stylu a vizáže bojí. No vizáže, jak už jsem tu kdysi psala, nejsem příznivcem líčení, respektive to vůbec neumím a otec mi to zakazoval i do tanečních, tak se nedá mluvit o žádné vizáži, protože chodím tak, jak mě příroda stvořila. A že se na mně vyřádila! Jediné, k čemu jsem přistoupila, je barvení vlasů. A to je z nutnosti. Nevěřily byste, kolik může mít jeden člověk šedivých vlasů. První šedivý vlas mi maminka objevila v 16 letech na tanečních a pak už se to se mnou jen vezlo. Kdybych se nebarvila, byla by ze mě regulérní šedivka.

Co se týká oblečení, preferuji zásadně kalhoty a „něco“ k tomu. V sukni mě ti šťastnější mohli zahlédnout naposledy u promoce v roce 2005. Tehdy jsem si nechala ušít jednoduché pouzdrové šaty s krajkovým bolerkem v meruňkové barvě odstín v odstínu. Tehdy jsem také měla o 20kg méně! Ach jo, co z člověka udělá jedna hloupá nemoc a vysoké dávky kortikoidů.

S postupem let se bojím změn čím dál víc. Co by tomu řeklo okolí a třeba bych se možná mohla i někomu líbit? Ne to nedopustím! Ale budu o tom krásně snít. Ráda bych se dostala do rukou někomu šikovnému, kdo by mi poradil prakticky se vším a naučil mě taky prakticky všemu. Nejsem skromná, to tedy ne. Ale jednou, až zhubnu, tak se odhodlám i k tomuto. Tedy doufám, že to nebude až těsně nad hrobem, kdy už nebudu mít sílu a chuť jíst, popř. nebude za co jíst :-).

Ondrasek74

Milá Obdrasek74, váš příspěvek vyznívá strašně pesimisticky. Já být vámi, tak nečekám na zhubnutí a proměnu zkusím už teď. Třeba vám to dodá nové sebevědomí a bude se vám hubnout lépe. Smutek a stres je největší nepřítel štíhlé linie. Tak si věřte, mějte se ráda a jděte do toho

Text nebyl redakčně upraven

Máte chuť se sebou něco udělat, milé ženy-in? Už jste někdy o proměnně alespoň uvažovala? Podstoupila jste nějakou? Jak jste byla spokojená?

A co proměny líčení? Zkusila jste si proměnu s naší externí kolegyní Anai? Napište nám o svých zkušenostech. Pošlete nám fotku. Co vás k proměně vedllo?

Bojíte se změn? Jste se svým vzhledem spokojená a myslíte si, že by nemohl bát lepší? Baví vás sledovat proměny na druhých, ale sama byste odvahu neměla?

Napište nám, na vaše příspěvky a třeba i fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama