S postavou jsem více méně smířená a tak si vybírám věci, co se mi líbí a v kterých se dobře cítím, bez ohledu na to, či mi jdou k mé slovanské postavě," píše k tématu „posilovače sebevědomí" čtenářka Chefi.

Další čtenářkou, která přispěla svou špetkou do mlýna, příspěvkem k tématu, je Cheif. Jak se vám líbí její „posilovače sebevědomí"?


Milá redakce,

oblíbených kousků v šatníku mám více než dosti, ale nic, co by mi nějak extra zvedalo sebevědomí či v čem bych vypadala snad štíhlejší.. :))) s postavou jsem více méně smířená a tak si vybírám věci, co se mi líbí a v kterých se dobře cítím, bez ohledu na to, či mi jdou k mé „slovanské postavě". Přesto posílám dvě fotečky.

Na jedné jsou šaty, v kterých chodím často s kamarádkami tancovat, neb jsou z příjemného „funkčního" materiálu a velice pohodlné.

Chefi

Na druhé mé oblíbené přívěsky, které nosím skoro každý den a které od prvních Vánoc, kdy jsem křížek dostala od rodiny a ten druhý dostala od velmi dobrého přítele mi přináší zdá se dosti štěstí.. Měla jsem je jak na úspěšně složených přijímacích zkouškách na VŠ v Německu, tak jsem s nimi zvládla obstojně státnici a ostatní zkoušky a dále mi tady v Praze pomáhají již pár let zvládat zkoušková období na ČVUT v oboru konstruktér letadel při práci...ale nejspíše napíšu tento rok Ježíškovi o minimálně dvojitou sadu přívěsků.. :))) jde totiž do tuhého ;))

chefi

S přáním úsměvného dne,
Chefi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama