píše naše čtnářka s nickemTTT. Pohled na teploměr i pelichající stromy prý vyluzuje úsměv na její tváři. Narozdíl od většiny z nás se na zimu těší a kozačky si náležitě užívá. Jaké má modely, to už se dočtete v jejím příspěvku

Celé léto se těším, až se ochladí natolik, že zahodím žabky a konečně si natáhnu mé milované kozačky. Miluji je, protože mi sluší. Mám dlouhé nohy...až na zem. A tak si je zkrátka užívám. Maminka mne z vrozené šetrnosti, nasbírané moudrosti a praktičnosti týrala celou pubertu farmářkami. Takže jsem momentálně ve fázi rekonvalescence.

Mám úžasné polokozačky v šedivé barvě s třásněmi delšími než mikádo mé dcery a podpatkem dovolujícím mi nosit hlavu v oblacích. A také jedny černé s širokým šteklíkem, když mne v pondělí ráno honí po úřadech od čerta k ďáblu a od ďábla k rarachovi. Občas nasněží i u nás v polabských tropech.

To pak vytáhnu své bílé kožíškové hřející mé nohy až po kolena. Jenže podrážku mají uplně placatou. Takže je střídám s šedivými na jehle, které mají spoustu řemínků a cvočků a jsou tím nejlepším doplňkem k zimním úpletům, jaký si umím představit. Nesmím zapomenout ne mé milé mušketýrky. Letos jedou první sezónu, ale už teď jsou horkými favoritkami.

Sbírku rozšiřuji nejčastěji v lednu ve výprodejích. Mám to, čemu se říká konfekční velikost. Vlezu se uplně do všeho v mém čísle. Nemám vysoký nárt ani macaté lýtko.

Letos jsem se na ně obzvlášť těšila, protože jsem k nim sehnala i úžasný maskáčový kabát a ještě lepší svetr s maxi límcem. Pohled na teploměr i pelichající stromy mi tak vyluzuje úsměv na tváři. Užívám si kozačky celou zimu.

Na konci února, když se březen někde dlouho fláká, začnu pokukovat po balerínkách a žabkách. To už jsou mi dlouhé dny i kozačky. A nemohu se dočkat, až uklidím ty nekonečně vysoké boty s proklatě dlouhými zipy, co se celou věčnost nazouvají, protivně zouvají a prostě jenom skočím do prvních šlupek a půjdu.

TTT

Milá Toro, už vás vidím živě, jak se úžasně sexy ve svém úpletovém ponču nesete hradeckými ulicemi a chlapi si můžou hlavy ukroutit

Text nebyl redakčně upraven

Napište nám také o tom, jaké kozačky si nejraději kupujete, jaký styl se vám líbí? Nosíte kozačky na vysokém podpatku, nebo vám přijdou nepraktické a dáváte přednost nízkým, ve kterých vydržíte celý den?

Kolikatery kozačky vlastníte? K čemu je nejraději nosíte? Máte odvahu na výrazné barvy, nebo upřednostňujete nenápadnou a univerzální klasiku? Líbí se vám současné trendy? Máte nějaké kozačky vyhlídnuté? Co vybrání v tom si je koupit?

Na vaše příspěvky a třeba i fotky vašich kozaček se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama