Bulvár

Jsem přece labilní introvert

O složitosti své povahy nám vtipně napsala čtenářka s nickem budidani, za což jí velice děkujeme

Zdravím do redakce a všechny ženy-in.

Tož ja to jsem komplikovaná osoba. Kdyby mne chtěl nějaký ten odborník zaškatulkovat, tak si asi hodně zapotí aniž by byla vidina nějakého řešení.

Za běžného chodu jsem klidná, milá a dokonce se na lidi okolo sebe i usmívam. Dokážu se bavit s kýmkoliv. Přizpůsobím konverzaci danému typu člověka a ten druhý si myslí, bůh ví, jak našel svou spřízněnou duši. Né že bych to dělala schválně, já se s lidma ráda bavím, ale jen když se mně bude chtít. Jsem sobec

Když jsem v neznámém prostředí, tak to zaujimám postoj pozorovatele, poslouchám co lidi říkají a analyzuji je. Takže spíš takový zamyšlený melancholik.

Tomu by ale odporovalo to, že sebemenší detail mne může rozčílit a to na pěkně dlouho. Třeba si jdu takhle poklidně po městě, na chodníku, úsmívám se, a do cesty mi vrazí člověk, prostě mi překříží cestu, to na toho člověka hodím takový smrtelně vražedný pohled a po zbytek dne se z toho nevzpamatuju. Nebo stačí když někam spěchám, a musím projít ulicí plných lidí, co se strašně loudají. A nedejbože abych při cestě v MHD narazila na nějakýho ožralu či homeless. Nebo nakupuji v supermarketu a můj klidový stav naruší řvoucí dítě. To se na toho rodiče pustím s tím, že když neumí vychovávat své dítě, tak měl při souloži použít kondom.

Asi si říkáte že se chovám jako hulvát a egoista, ale na druhou stranu jsem taky plnohodnotný jedinec, který plný své povinnosti, a tak proč by mi nějaký řvoucí dítě mělo narušit můj klid, nebo mé právo na to, abych mohla cestovat v čistém nesmradlavém autobusu?

Tak pro dnešek s vylíváním své duše končím, to byste se o mně nedozvěděli až moc a to ja nechci, jsem přece labilní introvert. :-)

bubidani

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

A víte, že řvoucí děti v supermarketech mě taky vytáčí? Nebo spíš jejich matky, které místo toho, aby je vzaly na čerstvý vzduch, tráví celá odpoledne couráním po obchodních centrech. Takže se těm chudákům nudícím se dětem ani nedivím, že dávají nejevo svou nelibost.

Ale zpět k dnešnímu tématu a povahám.

Napíšete nám také něco o své povaze, milé ženy-in? Jste také samonášlapná, nebo spíš kliďas? mění se věkem vaše povaha? Stáváte se vzteklejší a impulzivnější, nebo vás už nemůže nic rozházet?

Máte nějaký povahový rys po rodičích? A co vaše děti? Vidíte se v nich? Je to dobře, nebo spíš na škodu?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

lupa

 

   
17.08.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [12] bubidani [*]

  Dana Svobodová — #8 tak dráždíte sice hada, ale docela naškodného, co bych vám asi tak mohla udělat? Sml57

  superkarma: 0 18.08.2010, 07:23:47
 2. avatar
  [11] bubidani [*]

  nikomu nepřeju nic špatného tak nevím co podle vás se mi má špatného vracet, kdybych se měla obhajovat, vydalo by to na další članek, takže řeknu jen to, že líná huba holý neštěstí, pokud k něčemu mám právo tak se ozvu, jinak člověk celý život jen ustupuje a utěšuje se jen tím, že je moudřejší, ale ustupovat se musí takticky, nikoliv vždy

  superkarma: 0 18.08.2010, 07:22:01
 3. avatar
  [10] paníliška [*]

  Petrushe — #7 Altamora — #6 Vidím to naprosto stejně. Sml67

  superkarma: 0 17.08.2010, 21:44:24
 4. avatar
  [9] Suzanne [*]

  Dana Svobodová — #8 Já to věděla, hned mi to bylo jasnéSml30

  Petrushe — #7 Altamora — #6 cítím to naprosto stejně.

  superkarma: 0 17.08.2010, 20:35:23
 5. [8] Dana Haklová [*]

  bubidani — #3 Ano, záměrně jsem vás chtěla vytočitSml16Nic mi totiž nečiní větší potíže, než dráždit hady bosou nohou.

  1. na komentář reaguje Suzanne — #9
  2. na komentář reaguje bubidani — #12
  superkarma: 0 17.08.2010, 15:32:58
 6. avatar
  [7] Petrushe [*]

  Altamora — #6 Tak, tak Sml22

  Ono se to negativní, co vyzařujeme, zase vrací zpět...a to pozitivní taky Sml24

  1. na komentář reaguje Suzanne — #9
  2. na komentář reaguje paníliška — #10
  superkarma: 0 17.08.2010, 15:04:24
 7. avatar
  [6] Altamora [*]

  bubidani — #5 Asi to bude tím, že už jsem trochu starší, tak mi připadá kontraproduktivní ničit si zdraví tím, že se nechám vytočit jinými. Když se v obchodě vřeští cizí dítě, tak nemám rádoby vtipné řeči na jeho rodiče, ale zatvářím se spokojeně, že ten fakan není můj. Sml16 Když lidi zaberou celý chodník, tak je požádám, aby mě pustili, stačí říct: "S dovolením." a můžu jít, nemusím jim při tom říkat, že nemají zabírat celý chodník, protože by se buď začali hádat, a na to nemám čas ani chuť, nebo by se mi začali pošklebovat, a to mi taky nepůsobí potěšení. Prostě nepředpokládám, že všichni dělají naschvály mě, ale jsou jen nevšímaví a zaujatí svými starostmi. To já ostatně taky. Není takový problém říct s dovolením, promiňte, nic se nestalo. A usmát se. Svět je pak hezčí a nevede to k žaludeční neuróze.Sml16  Je taky fajn pozorovat neurvalce, jak je rozzlobí, že mě nerozhodili.

  1. na komentář reaguje Petrushe — #7
  2. na komentář reaguje Suzanne — #9
  3. na komentář reaguje paníliška — #10
  superkarma: 1 17.08.2010, 14:16:51
 8. avatar
  [5] bubidani [*]

  Altamora — #4 ja to ničim neomlouvam, každej jsme nějakej, a samotné přiznání si na sobě něco negativní že si něco takového uvědomuji je dle mého postup dopředu, lepší než se na všechny falešně usmívat, být hodňoučká, něžňoučká, přát si světovej mír a podobný hovadiny, člověk žije v realitě, a realita je tvrdá, jestli někdo nezvládá uhájit s své sousto tak ten jde spát hladový ... a když už se lidi na ulici loudáte, loudejte se u kraje... nejhorší jsou lidi co jdou ve skupině, jsou rozlezlý po celém chodníku že člověk aby mohl projít tak musí na silnic, protože oni se přeci nebudou od sebe odtrhávat, mam přeci na ten chodník stejné právo jako oni nebo ne? jde jen o ohleduplnost vůči jiným

  1. na komentář reaguje Altamora — #6
  superkarma: 0 17.08.2010, 12:56:46
 9. avatar
  [4] Altamora [*]

  Doufám, že tě nepotkám, až zase budeš někam spěchat a prorážet si cestu davem. Můžeš si to omlouvat, jak chceš, ale pokud se chováš, jak jsi to napsala, pak to s tvojí výchovou nebude moc valnéSml15 a brzy na to doplatíš žaludečními nebo žlučníkovými potížemi.Sml15

  1. na komentář reaguje bubidani — #5
  superkarma: 0 17.08.2010, 12:23:56
 10. avatar
  [3] bubidani [*]

  třeba mě redakce jen zkouší jestli mě to nevytočí, a tak vás ujišťuji, zkomolení jména beru naprosto vážně, ale přezdívka není až tak vážný prohřešek, pro dnešek budiš vám odpuštěno Sml24

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #8
  superkarma: 0 17.08.2010, 09:49:24
 11. avatar
  [2] bubidani [*]

  ToraToraTora — #1 já se podepsala správně Sml32

  superkarma: 0 17.08.2010, 09:48:03
 12. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  V záhlaví je bibidani...ale nechci rýpat:)

  1. na komentář reaguje bubidani — #2
  superkarma: 0 17.08.2010, 09:42:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme