libuje si naše čtenářka s nickem Petulka 123 a je toho názoru, že by se člověk neměl trápit tím, co stejně neovlivní. Jako příklad uvádí zpěvačku Kylie Minouqe. Je také malá, a co toho v životě dokázala

Přeji pěkné trpasličí a žirafí pondělí, já jsem bohužel nijak extra nevyrostla. Ale jsem pořád vyšší než širší, haha :) Měřím jen 163-164 cm (podle toho jak se najím, haha), což by se dalo považovat ještě za průměr. Na modelku to bohužel nestačí ani výškou ani vzhledem. Když se ale podívám na Kylie Minouqe (a další známé osobnosti, které se zastavily za metrem a půl), ta je ještě menší než já a co všechno v životě dokázala. A tak je to u všeho. Člověk se nesmí zbytečně podceňovat kvůli něčemu, co stejně neovlivní. I my „menší“ máme spoustu jiných předností.

Partnerovi se moje výška líbí. A i kdyby se nelíbila, co už teď zmůže....nic. Za uši mě přece vytahovat nebude :) Ještě bych podotkla, že partner měří 195 cm a když tancujeme ploužák, pomalu na něj ani nedosáhnu a po dvou kolech už mě bolí ruce. Ale také ho zadupávat do země nebudu. Máme se rádi kvůli jiným věcem.

S přítelem máme vždy starosti s nákupem riflí a kalhot. Jemu jsou většinou krátké a mně všechny dlouhé. Kolik si jich musíme vyzkoušet a kolik stresujících okamžiků zažít, než nám jedny padnou. A to se mi zase jednomu nelíbí střih nebo barva... a celý kolotoč začíná nanovo. Ale snad u toho výběru nevypadáme jako „obr a trpaslík“ ani jako „kráska a zvíře“ :) :) :)

petulka132

Milá Petulko123, děkuji za moudrý názor a za to, že jste přece jenom v té své idylce nějakou tu malou „starost“ s výškou vypátrala. Jinak vám držím palce v hezkém vztahu

Text nebyl redakčně upraven

  • Jak jste spokojené se svou výškou vy, milé ženy-in? Řešíte ji? Řešila jste ji někdy v životě?
  • Jste vysoká, nebo spíš malá? Způsobila vám vaše výška někdy nějaké potíže?
  • Měla jste někdy ze své výšky mindrák? Jak jste se s ním vyrovnala.
  • Líbíte se svému partnerovi taková, jaká jste, nebo si z vás dělá legraci? Jaký je mezi vámi výškový rozdíl?
  • Mohla byste žít s mužem, který by byl o hodně menší než vy? Znát nějaký takový pár?
  • Máte nějakou příhodu, která se týká tělesné výšky?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Za příspěvek nabízím body (tři nejrychlejší budou o 1000 bodů do Věrnostní soutěže bohatší) a kosmetiku Avon losujeme

Reklama