Jsem sama, svobodná, nezadaná. Chodím po městě, kde mě nikdo nezná. Utekla jsem z velkoměsta hledat práci, po které toužím ve svých erotických snech a nejtajnějších fantaziích. Vím, že tu někde taková je, a já ji najdu.

Je ráno. Probouzím se celá vlhká po nekonečném orgasmu. Zdálo se mi o tom místě, vím, kam jít. Studená sprcha ze mě spláchne poslední zbytky mé sladké šťávičky. Pomalu se oblékám. Hluboký výstřih, malá sukýnka, podpatky. Na klíční kosti svoji oblíbenou voňavku, která vzrušila nejednoho chlápka.

Zvoním nesměle u dveří. Možná jsem se spletla, možná to není to místo. Přede mnou stojí obrovská vila s živým plotem, přes který není vidět do zahrady. Chci odejít. Ale dveře se najednou otvírají a polonahý snědý muž mě zve dál. Vede mě dlouhou halou k paní domu. Zaklepe, otevře a vpustí mě dovnitř. Sám zůstane venku. První, co spatřím, je hořící krb a před ním nahá dívka. Obě mlčíme. Po chvíli vstoupí starší žena. Se zaujetím si mě prohlíží a bez otázek ví, co chci. „Víš, co to znamená pracovat u mě? Jsi na to připravená?“ „Jsem,“ odpovím bez zaváhání. „Tak si tě vyzkouším, ukaž, co umíš.“ A pokyne směrem k nahé dívce. Ta se zvedne a pomalu ke mně přistoupí. Začne mě hladit po vlasech, rukou sjíždí níž, líbá mě. Jsem nejistá, ale líbí se mi to. Opětuju její polibky a jemně ji hladím po pevných prsou. Nevnímám okolí. Kleká si a jazykem sjíždí až do mého klína. Vzdychám a chvěji se slastí. Musím jí to oplatit, musím. „To stačí,“ přeruší nás paní domu „prošla jsi, zítra nastupuješ, jdi domů a připrav se.“

Plná nedočkavosti se druhý den vracím. Tentokrát dveře otvírají dva vysocí chlápci a je vidět, že na mě čekají. Odvedou mě do veliké koupelny, svléknou a vykoupou v horké lázni vonící éterickými oleji. Když vystoupím z vany, zavazují mi oči černou sametovou páskou. Nic nevidím, ale je to vzrušující. Jeden z nich mě vezme do náručí a odnáší do ložnice. „Tady je tvé místo, kde budeš pracovat.“ A pokládá mě do měkké postele. „Tu pásku budeš mít stále na očích, nesmíš ji sundat.“ Odchází. 

Slyším otvírat dveře. „Tento pán bude jedním z tvých zákazníků, splníš mu vše, o co si řekne.“

Vnímám celým tělem tvou přítomnost. Vzrušení mě brní až v konečcích prstů. Přistupuješ blíž a hladíš mě po kolenou. Také máš sametovou pásku, to já ale nevím. Tvá ruka stoupá výš. Záměrně se vyhýbáš mému nejcitlivějšímu místu a pokračuješ dál. Jsem vlhká jako nikdy před tím. Už teď chci rozkoší sténat, ale bráním se tomu. Olízneš si prsty a jemně kroužíš kolem mých bradavek. Cítím, jak tuhnou a ty taky. Nakloníš se. Špičkou jazyka přejíždíš kolem celých prsou, saješ je a hraješ si s nimi. Prohýbám se slastí. Toužím se tě dotýkat. Natáhnu ruku a dotknu se tvého penisu. Cítím jeho hebkost ve své dlani. „Chci se tě dotýkat jazykem.“ Šeptám. „Teď ne, za chvíli, až já budu chtít.“ Poslechnu a nechám se od tebe dál laskat. Tvé prsty sklouznou k mé kundičce. Jako bys věděl, co chci, a dva prsty vsuneš dovnitř. Vzdychám. Koncem penisu mě dráždíš na klitorisu a já mám pocit, že se rozplynu. „Teď ty!“ Položím tě na záda a okamžitě si tě vezmu do pusy. Jednou rukou si tě přidržím a druhou si hraju sama se sebou. Saju tě, jemně koušu, rty kmitají sem a tam jak zběsilé. Chytáš mě za lokty a obrátíš si mě zády. Vnikneš do mě zezadu tak nenasytně, že jen slabě zasténám. Přirážíš, víc a víc, a já cítím, jak přichází obrovská vlna orgasmu. Je tak silný, že se neudržím a hlasitě sténám. Lehám si na bříško a myslím, že je konec. Tobě to ale nestačí. Jazykem začneš dráždit můj zadeček, až je dostatečně vlhký, a vstupuješ do mě i tudy. Pomalu, lehce. Líbí se mi to, jdu ti naproti. Takové vzrušení jako teď neznám. Slyším tě vzdychat a vnímám tvůj tvrdý klacek každým kouskem mého těla. Cítím tvé vyvrcholení. Hladíš mě, dokud neusnu vyčerpáním. „Zítra přijdu znova.“ Zašeptáš a odejdeš. Nemůžu se dočkat...

Reklama