Vztahy

Jsem nevěrná, no a?

 

Milá redakce,

když jsem si přečetla vámi vyhlášené téma, rozhodla jsem se reagovat. Vadí mi totiž, jak se masivně zatracuje to, když člověk není po celý život věrný, když si dokáže užívat i mimo manželskou postel.

 

Já jsem vdaná už deset let. Mám klidné, pohodové a nudné manželství. Můj muž je anděl. Je hodný, je pozorný, nikdy by mně či dcerce neublížil. Ale protože nejsme v pohádce, ale v reálném životě, není nic tak růžové, jak se zdá.

 

Mě osobně totiž manželství nudí. Rozhodně však ne v tom smyslu, že bych chtěla odejít, či se muže zbavit. Já jen chci mít ten život občas pestrý, zajímavý a zbavený stereotypu.

A právě z těchto důvodů mám milence už 3 roky.

 

Scházíme se dvakrát, třikrát v týdnu a věřte mi, že to pomáhá nejen mně, ale i mému vztahu s manželem.

S milencem si užívám volnosti, vychutnávám si poslední zbytky mládí, připomínám si chvíle, kdy jsem byla ještě svobodná holka.

Milenec mě dokáže dostat do světa, kde nejsou problémy, kde nepočítám každou korunu a kde se nemusím dlouze rozhodovat, zda mám koupit dcerce bundu, nebo manželovi boty.

 

Manžel samozřejmě o mém poměru nic neví a jsem si jistá, že se nikdy nic také nedozví.

 

Protože s nevěrou mám zkušenosti, jsem si jistá, že takové ty výkřiky: Fuj! Je to hnus!, pocházejí od lidí, kteří nedokáží přistupovat k životu otevřeně. Myslím, že taková ta hra na To bych nikdy neudělala! - je jen pouhopouhá přetvářka.

 

A pokud vás zajímá, jak bych reagovala, kdyby to bylo obráceně, pak vám řeknu toto:
Věřím, že kdyby manžel měl milenku, bude stejně opatrný jako já, a tudíž nebudu vědět, že někdo druhý existuje. Pokud bych se to však dozvěděla, neříkám, že by mi to nevadilo. Zajímalo by mě, proč ji má a co k ní cítí... rozhodně bych však tuto informaci nehnala do extrémů, jako většina z vás.

 

Deptají mne ty hysterické výlevy typu: Ó bože! On mi zahnul!!! A doufám, že já taková nikdy nebudu.

 

   
09.05.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [129] Susina [*]

  peguša: my jsme spolu skoro 10 let, vzhledem k náročný práci večer většinou přes tejden nemáme na bohužel moc sílu, ale hlavní je, že cítíme tu úctu, důvěru a přátelství.. Asi před dvěma týdny prožíval manžel v práci dost problémy, nervy, tak jsem ho držela nad vodou a když to přešlo, najednou mě večer objal a řek, jak je rád, že mě má, že ho podržím, to že většina jeho kamarádů doma nemá... a já měla takovou radost jen z toho, že jsme spolu a je nám pořád dobře...

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:14:29
 2. avatar
  [116] Susina [*]

  kaatja: během osmi let ses několikrát "zamilovala"??? a nenamlouváš si to, že to byla zamilovanost?? prostě tě nějakej chlap jen přitahoval, to je normální, zamilovanost je asi něco jinýho... ovšem pokud jsi byla skutečně několikrát za dobu svého poměrně krátkýho manželství zamilovaná, tak by ses asi nad sebou měla trošku zamyslet...

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:23:04
 3. avatar
  [112] Susina [*]

  Galina:

  superkarma: 0 09.05.2005, 16:13:14
 4. avatar
  [89] Susina [*]

  SARI: jo, přesně... když mi před dvěma lety hnalii manžela na CT kvůli játrům, že mu tam něco našli, byla jsem úplně šílená... naštěstí vše v pořádku... hlavně, že je tvůj manžel už v pořádku..

  superkarma: 0 09.05.2005, 14:48:30
 5. avatar
  [77] Susina [*]

  *daisy*: no jo, ale proč setrvávat ve vztahu, kvůli kterýmu si musím dobíjet baterky venku??? kvůli pocitu, že když mi to dobíjení baterek selže, zbyde mi aspoń ten nudnej manžel?? do doby, než si najdu dalšího dobíječe baterek??
  no, já tohle asi moc neumím... navíc nevím, jak bych nějaké mimomanželské úlety stíhala s náročnou prací a s malým školákem... navíc, u nás doma teda rozhodně nuda nehrozí...

  superkarma: 0 09.05.2005, 14:29:04
 6. avatar
  [69] Susina [*]

  SARI: gavi: mám dojem, že od té doby se na dotyčného kolegu dívám poněkud negativněji...

  mám jednoho velmi dobrého kamaráda. V době kdy ještě nebyl ženatý, jsme šli na večeři a on byl takový přešlý. Ptala jsem se, co se stalo. Vyklopil to - měl vdanou přítelkyni, které to doma neklapalo, dvě děti - a přítelkyně s ním otěhotněla. Co teď.. s manželem už dlouho nespala, ale kvůli dětem nechtěla manželství ničit.. nakonec šla na potrat. S kamarádem to zamávalo tak, že si uvědomil, do čeho se vrhnul... doufám, že už ho to vyléčilo... teď je spokojeně ženatý, má dva krásné kluky a doufám, že podobné úlety ho už nepotkají...

  superkarma: 0 09.05.2005, 14:15:25
 7. avatar
  [58] Susina [*]

  teď jsem si vzpomněla na nedávnou debatu s kolegama. Jeden z nich má vdanou přítelkyni. Řekl zajímavou věc - že pro spoustu chlapů jsou vdané ženy mnohem přitažlivější, než svobodné... jeho přítelkyně má prý pro něj jako vdaná žena mnohem větší cenu, než kdyby byla svobodná. Víte proč??? Protože mu nezůstane na krku, nehrozí, že by ho uháněla o manželství a dítě... docela šokující názor, hodně jsem o tom přemýšlela...šel mi z toho mráz po zádech.. jen aby přítel H.L. nebyl z podobného těsta..

  superkarma: 0 09.05.2005, 14:05:45
 8. avatar
  [54] Susina [*]

  gavi: jo, asi máš pravdu.. a až to bude moc stereotypní s jedním, najde si dalšího.. a dalšího...

  superkarma: 0 09.05.2005, 14:03:02
 9. avatar
  [34] Susina [*]

  Fiona: no právě.. já si myslím,že tohle prostě donekonečna nejde..

  HL, ještě mám dotaz-píšeš, že je manželství nudné a stereotypní. V čem?? proč je nudné a stereotypní?? co ty sama děláš pro to, aby nebylo?? chodíš s manželem a dcerkou třeba na výlety, na hrady, do ZOO..necháš dítě pohlídat a vyrazíte s manželem do divadla, tancovat, na pohodovej víkend, s přátelema na skleničku???? nebo prostě necháváš manželství plynout, manžela a dceru svému osudu a stereotypu, a sama si užíváš s milencem?? a co když ti milenec přijde časem taky jako stereotyp, s klidem ho vyměníš na dalšího, nebo přibereš ještě jednoho???

  superkarma: 0 09.05.2005, 13:35:13
 10. avatar
  [27] Susina [*]

  sunja:

  superkarma: 0 09.05.2005, 13:23:01
 11. avatar
  [21] Susina [*]

  sunja: myslím, že se za sebe nemusíš stydět .. někdy prostě potřebuje každý z nás dostat trošku po čumáčku, abychom si uvědomili to podstatné..tak ať ti manželství vydrží!!

  superkarma: 0 09.05.2005, 13:16:39
 12. avatar
  [14] Susina [*]

  Monina:

  navíc si říkám - co když to její manžel anděl ví a jen dělá, že to neví, právě třeba proto, aby zachoval dcerce rodinu?? takže to "nevědění" ze strany manžela může být jen iluze..

  superkarma: 0 09.05.2005, 13:11:40
 13. avatar
  [11] Susina [*]

  HL, a jak to děláš?? s milencem dvakrát třikrát v týdnu, to manželovi nebo dcerce není divné, že třeba nejsi doma?? nebo říkáš třeba - jdu cvičit, a zatím jdeš s milencem?? Upozorňuju, že neodsuzuju, jen by mě zajímalo, jak to časově sladíš..

  superkarma: 0 09.05.2005, 13:02:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme