Vztahy

Jsem naprostá neromantička!

 

Dobrý den v Ženě-in,

 

Když jsem v nadpisu novinkách uviděla slovo ROMANTIK naskočila mi husí kůže.

 

Já se totiž považuju za neromantičku. Vrcholem romantiky je u mě maximálně jídlo v restauraci, ale beze svíček.

 

Já se považuji za praktickou, realistickou a hlavně antiromantičku. Romantické filmy nemusím. Podle mě tam předvádí naprosto nepřirozené věci, které v praktickém životě nejdou.

 

Našla jsem si romantika (předtím jsem si myslela, že romantici jsou jen ve filmu). Ze začátku jsem si toho nevšímala, ale když mi začal postupně vyčítat, že nechodíme na romantické vycházky přírodou (do přírody chodím jen za praktickými věcmi např. sběrem hub), a to spíš lítám po lese, než že se kochám přírodou. Bylo mi taky vyčítáno, že než večeřet v romantické útulné restauraci za svitu svíček a držet se za ruce, dívající se protějšku do očí, raději dávám přednost posezení v hospodě se všemi kamarády (ale i s protějškem), ale žádný svit svíček.

 

Jsem proto snad divná? Řekla bych, že ne. Jen prostě úpornou romantiku nemusím, neznamená to však, že svého kluka nemiluju. Ale např. dovolená u moře ve dvou mi nahání hrůzu, nejraději ještě jezdím alespoň se ségrou a jejím klukem, ve čtyřech ten strávený čas je lepší.

 

S pozdravem Ženám-in neromantička ValerieM

 


 

A co vy ostatní? Jste také neromantičky jako Valerie? Nebo naopak romantiku zbožňujete, ale váš partner je suchar?

Napište mi, jaká je podle vás ta „pravá romantika“.

 

A vůbec... setkala jste se s romantikem jako z filmu? Nebo jste naopak narazila na hulváta, který vám svým chováním vyrazil dech?

 

Nezapomeňte, že i dnes se budou rozdávat dárečky za opravdu povedené příspěvky!

E-mail redakce@zena-in.cz je tu pro vás!

 

   
21.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Smajlinka [*]

  Markéta: Děkuji, poslala jsem příspěvek a pak hned hlasovala v anketě a najednou koukám a ono to tam poslalo mé "veledílo" ve trojím vyhotovení.

  superkarma: 0 21.06.2005, 12:35:36
 2. avatar
  [10] Clerenc [*]

  Taky nejsem romanticka, na zapalenych svickch mamrada akorat roztaveny vosk se kterym si hraju a namacim si do nej prsty

  superkarma: 0 21.06.2005, 12:28:07
 3. avatar
  [9] Amálie [*]

  Já jsem hlavně praktická holka, něco udělat, zařídit, vyjednat, přiložit ruku k dílu... a to samé vyžaduju od protějšku.... a když ho k tomu sem tam napadne napustit vanu pro dva se svíčkama a koupí vínko, jsem blažená! (tedy protějšek jsem před pár týdny vyrazila pro naprostou neschopnost cokoliv vymyslet, udělat, zařídit,zato o všem dokonale kecat donekonečna )

  superkarma: 0 21.06.2005, 11:48:25
 4. avatar
  [8] *Kotě* [*]

  ValerieM: pokud ti nahání hrůzu několik dní strávených jen ve společnosti tvého přítele a raději pojedeš v partě, pak by ses spíš než nad tím, zda jsi nebo nejsi romantička, měla zamyslet, zda a) sis našla toho pravého partnera, a b) zda vůbec o nějaký partnerský život a partnerskou intimitu stojíš.

  Toto není o nějaké "romantice", ale o tom, že zjevně nejsi schopná se svým přítelem sdílet svou intimitu, být s ním pohromadě sama, mluvit jenom s ním... anebo není o čem? Každopádně problém fakt nevidím v nedostatku nebo přebytku romantiky...

  superkarma: 0 21.06.2005, 11:17:02
 5. avatar
  [6] Žábina [*]

  a zítra tady bude článek o tom jak něčí chlap je šíleně neromantickej, ani na procházku nejde, na večeři vás nepozve, furt jen sedí s kamarádama v hospodě

  superkarma: 0 21.06.2005, 10:26:59
 6. avatar
  [5] Smajlinka [*]

  Páni, omlouvám se, to nemělo být třikrát!!! Nejde to smazat?

  superkarma: 0 21.06.2005, 10:12:36
 7. avatar
  [4] Smajlinka [*]

  Kochat se přírodou není jen o romantice, je to o umění se zastavit a uvědomit si, jak je příroda kolem krásná. Na tom mi nepřijde zase nic tak moc romantického, spíš je to smysl pro krásu.
  To že se vyhýbáš večeři v intimitě možná svědčí o tom, že obecně nemáš ráda blízkost druhých a raději než sedět blízko člověka, se kterým žiješ, dáš přednost větší skupině, kde si lidé nemusí být tak blízko...

  superkarma: 0 21.06.2005, 10:11:45
 8. [2] pokémon [*]

  Nejsi divná,jen jsme každý jiný.Já si dovedu představit dovolenou ve dvou,držet se za ruce,i když po pár letech manželství už to asi není to pravé a je lepší jet se známýma.Ale já romantik jsem.I po 10 letech manželství bych byla ke svému přisátá jak klíště,kdyby o to stál.

  superkarma: 0 21.06.2005, 09:47:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme