Čtenářka Kennie miluje svalovce a drsňáky z akčních filmů. Přednost dává staré klasice, ale i mezi mladými má své favority. Děkuji Vám Kennie za příspěvek. K Postradatelným – já jsem byl uchvácen Chuckem Norrisem….

Filmy mám ve velké oblibě a s chutí na ně koukám. Pravdou je, že si mnohem častěji pouštím své oblíbené klasiky a že jich je, než abych zkoušela nějaké nové. Výjimku tvoří snad jen novinky s mými oblíbenci nebo kreslené filmečky, ale to již odbočuji.

Jako dítě jsem měla období, kdy jsem zbožňovala van Damma, a nebyl jediný film, který bych s ním neviděla. Postupem času jsem shlédla i všechny dostupné filmy se Schwarzeneggerem, Seagalem či Stallonem.

Ano, hádáte správně, jsem na namakané filmové drsnáky. V posledních letech se k mým oblíbencům přidal i Russell Crowe a výsostné postavení převzal od van Damma Vin Diesel. Mohu jen litovat, že ho neobsadili do Postradatelných, protože pak by pro mě tento film snad neměl ani chybu.

Každopádně na tyto herce nekoukám kvůli jejich hereckému umu, i když také by se u nich nějaký našel. Mé idoly po stránce herecké dovednosti jsou Ewan McGregor, Sean Bean a Edward Norton.

Zrovna včera jsem obdivovala obrovský um McGregora ve filmu Miss Potter. Těmto třem pánům bych, jak se říká, sežrala jakoukoli roli i s navijákem, třeba i Červenou Karkulku!

Hezký zbytek dne

Kennie
Text nebyl redakčně upraven


Pomalu končí téma:Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

Jednu z vás, která přispěla k dennímu tématu, za chvíli kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama