Bulvár

Jsem ještě praštěnější než dřív říká Šárka Vaňková

 

Sledujete druhou řadu SuperStar?

To víte, že sleduju. Tedy pokud mi to čas dovolí.

 

Šla byste do soutěže znovu?

Určitě ano. Už pro tu obrovskou zkušenost a pro ty lidičky, které jsem tam poznala. Ať byli z týmu nebo z řad soutěžících. Moc ráda na ně vzpomínám.

 

Upřímně: Myslíte, že vám popularita stoupla do hlavy?

Já nevím, doufám, že ne. Samozřejmě jsem hrdá na to, co se mi povedlo, a pochvalu slyším ráda. Ale že by mi to stouplo do hlavy, to snad ne.

 

Dá se proti pýše vůbec nějak bránit?

Dá. Musíte se obklopit lidmi, kteří vám nepochlebují. Sice třeba pochválí, ovšem najdou také nějaké „ale“ a řeknou vám ho. A když je něco opravdu špatně, na rovinu to vybalí. A to je dobře.

 

Co byste teď z vlastní zkušenosti poradila soutěžícím?

Pevné nervy a hlavně klid. Ono se to nezblázní, když letos a tady neuspějete. Může se to povést příště a třeba někde jinde.

 

A co vítězům?

Aby si to užili a hlavně této příležitosti využili.

 

Jak jste spokojená se svým CD?

Na to, jaký byl pro nahrání prostor a omezení výběru, tak ano. Ale vím, že má cesta vede trochu jinudy, a pomalu k ní směřuju.

 

Překvapilo vás při přípravě desky něco?

Tak to nevím. No, možná to, že jsem si myslela, že mi projde hudba, kterou chci dělat. A ono to nějak neprošlo.

 

Máte na něm oblíbenou píseň?

Miluju Věřím náhodám a Jen tak se nevzdám a pak taky Chci být s Tebou.

 

Chystáte další desku?

Už pracuju na výběru nových písní.

 

Kdy se na ně můžeme těšit?

Byla bych ráda, kdyby se mi je podařilo vydat před Vánoci.

 

Napadlo vás někdy složit si k písni sama hudbu nebo napsat text?

Jasně, že jo. Už jsem to zkoušela, ale chce to čas, aby písničky byly opravdu perfektní. Občas na zkoušku při vystoupeních zpívám písničku, kterou jsem si otextovala na hudbu jedné známé zpěvačky, a myslím, že se líbí. Určitě to budu zkoušet.

 

Jak se stal vaším manažerem právě bavič Petr Novotný?

Prostě mě oslovil, já porovnala nabídky a možnosti s nabídkami a možnostmi agentury, která si nás po soutěži automaticky nárokovala, a bylo to jasné.

 

Vaše pěvecké vzory?

Celine Dion, pak Dan Bárta. Je to různý… Mám je ráda na poslech. Dana hlavně pro jeho výjimečný styl. Ale zase se jim nechci nějak podobat a dělat vše přesně jako oni. Prostě je mám ráda.

 

Proč jste si nechala prodloužit a ztmavit vlasy? Bylo to doporučení stylisty?

Před necelými dvěma lety jsem se nechala, ani nevím proč, ostříhat. Měla jsem vlasy do půl zad, o něco světlejší, než mám teď. A nějak se mi po nich zastesklo. Takže pro mne a mé okolí je to prostě „normál“.

 

Máte stylistu nebo image-makera?

Mám a jsem s nimi moc spokojená, opravdu mi dokáží poradit. Lucka Perlová mě líčí a češe na zvláštní příležitosti nebo pro televizi. Dušan Chrástek se stará o to, co mám na sobě. Jinak bych ještě ráda poděkovala výbornému kadeřnictví Bomton, ve kterém se ještě starají o mé „nové“ vlásky.

 

Jak to vypadá s vaší školou? Prý jste přerušila.

Ano, přerušila. Po hodně dlouhém rozvažování jsme se na tomto dohodli s agenturou i s paní ředitelkou a třídní profesorkou. Pro moji rodinu to bylo zásadní rozhodnutí a já touto cestou děkuju právě rodině i škole za podporu.

 

Schválně: O kolik jste pocitově za poslední rok zestárla?

Jééé, já mám pocit, že jsem někdy ještě praštěnější než dřív! Ale samozřejmě v některých věcech a názorech jsem asi opravdu ani ne zestárla, ale možná… zmoudřela?J

 

Změnily se s popularitou nějak vaše osobní vztahy s přáteli? Jestli třeba jejich řady prořídly?

Dobří přátelé se osvědčili a já jim za to moc děkuju Potřebuju je. Všechny kamarádky a kamarády mám stejně ráda jako dřív a doufám, že i oni mě berou jako dřív.

 

Máte nejlepší kamarádku?

Mám. Dokáže se jet podívat na mé vystoupení i přes dvě stě kilometrů, aniž by mi o tom řekla. Jen tak. Jako překvapení.

 

Jak jste se vyrovnala s bulvárem?

Ze začátku mě každá vymyšlená zpráva nebo článek srazily na kolena. Dnes už vím, že bojuju s něčím, s čím se bojovat snad ani nedá. Vždyť ono stačí zvednout telefon, zavolat do redakce, říct, že mám něco zajímavého o tom a o tom a ono to vyjde, aniž by se někdo pídil po pravdě. Takhle to asi funguje a já už to neřeším.

 

Jakou jste o sobě slyšela největší pomluvu nebo nesmysl?

Že jsem každé kolo soutěže absolvovala pod vlivem alkoholu, že jsem se léčila a léčím na psychiatrii, že jsem se odstěhovala od našich anebo utekla s nějakým feťákem a taky s podnikatelem… tak nevím, co z toho vybrat. Ještěže jsou pořád kolem mě lidi, kteří mi to připomenou. J

 

Jak se s tím vším vyrovnává vaše rodina?

Myslím, že už asi stejně jako já. Ze začátku přede mnou naši špatné články tajili. Dnes už noviny téměř ani nekupují a jde to i mimo ně.

 

Máte i nějaké negativní zážitky s fanoušky?

S fanoušky ne. S antifanoušky ano. Ale těch není tolik, abych to rozváděla.

 

Troufla byste si jet metrem?

Proč ne? Já se nepovažuju za hvězdu, která se nechá vozit jen taxíkem.

 

Všichni čekají, kdy se zamilujete. K mládí přece láska patří. Až se tak stane, jak lásku ochráníte před náporem veřejného zájmu?

To ještě nevím, my už se nějak domluvíme. J

   
   
04.02.2005 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [50] lightblue [*]

  Taky jsem si myslela, že jsou to teda budoucí zpěváci, kteří chtějí něco dokázat a ne že se všichni kromě Anety upíšou ukřičenýmu NOvotnýmu, kde akorát občas zazpívaj a něco řeknou

  superkarma: 0 04.02.2005, 16:10:40
 2. avatar
  [49] Suzanne [*]

  Sympatický rozhovor. Se Šárkou jsem se pracovně nedávno setkala, byla naprosto pohodová, milá, normální. Skvěle zpívala (naživo, samozřejmě), byla profesionální.
  Už předtím jsem jí fandila, po téhle zkušenosti ji mám ještě radši. Anetu nemusím, je divná.

  superkarma: 0 04.02.2005, 15:31:12
 3. avatar
  [47] brunhilda [*]

  Sarce sem fandila celou dobu, i dyz mi ze zacatku prisla jako fracek. Myslim, ze dokazala, ze je superstar, mozna ne zadna intelektualka, ale je fajn. A narozdil od Anety se o sobe ocividne umi postarat. Btw slysela sem, ze Anetin braska trosku neodhadl svoje manazersky schopnosti...no, treba je to jen drb ;o)

  superkarma: 0 04.02.2005, 13:38:06
 4. avatar
  [46] Vivian [*]

  já ji vůbec neznám...

  superkarma: 0 04.02.2005, 12:41:47
 5. avatar
  [45] papajjja [*]

  sachista: Třeba jako Vondráčková co ,bude tu a všechny bude s..át že všude leze a dělá jak je furt in

  superkarma: 0 04.02.2005, 12:19:54
 6. [44] sailik [*]

  Trinii: taková holka vzdělání takřka nepotřebuje, protože těžko se jí někdy stane v životě, že nebude mít vo co zavadit - vždycky si něco najde, protože už je natolik známá.

  superkarma: 0 04.02.2005, 11:43:23
 7. [43] sailik [*]

  Trinii: taková holka vzdělání takřka nepotřebuje, protože těžko se jí někdy stane v životě, že nebude mít vo co zavadit - vždycky si něco najde, protože už je natolik známá.

  superkarma: 0 04.02.2005, 11:34:55
 8. avatar
  [41] papajjja [*]

  Mě vůbec nesedí,už od začátku se mi nelíbila ,je taková falešná a ještě ke všemu se chytla Novotnýho .Fakt dobrý Rozhodně je tady o hodně lepších zpěváků a skupin který bohužel nemaj šanci se nějak prosadit

  superkarma: 0 04.02.2005, 11:23:52
 9. avatar
  [40] Wiki [*]

  mne pripadala fajn na superstar, prijde mi, ze se zkazila

  superkarma: 0 04.02.2005, 10:48:43
 10. avatar
  [39] Trinii [*]

  Moc nesleduji co se okolo ní děje, protože ji moc nemusím, ale přeju ať se jí daří tak jako každému:o)
  Ale ona přesně zapadá do profilu supestar, i když byla jen druhá, Aneta má třeba nějaký hlas, ale to je všechno, ta se na to nehodí, kdežto Šárka jo...
  A to že není nějak vyhraněná a zatím dělá hlavně to co se po ní chce, no a co, je to její věc, každý je nějaký. Ale určitě je docela zvláštní, že přerušila školu, co bude jednou dělat bez vzdělání až sláva vyhasne?

  superkarma: 0 04.02.2005, 10:43:41
 11. avatar
  [38] tortora [*]

  Mě osobně Šárka taky nesedí,ale na druhou stranu musím uznat,že se ve finálové desítce dost vypracovala..krásně zpívá,ale je pravda,že je její hlas nudný a nezajímavý,prostě tustový,když zpívala Aneta,tak opravdu až mrazilo...u Šárky to se mnou ani nehlo..na druhou stranu klobouk dolů...v 16 bych něco takovýho určitě nedosáhla...ale myslím,že tak zoufale moc chce být slavná,že pro to udělá opravdu cokoli,je to hadrová panenka se kterou manipulujou a nemá vlastní názor,pořad s Novotným je to zářným příkladem,třeba jak ze sebe dělala blbca s ušima nosem apod.to bylo absolutně trapný!!!!dívala jsem se na ten pořad schválně,co nám holka předvede a bohužel tímto hodně klesla...pořád tvrdí,že není druhá Vondráčková a ve finále si ji pozve a obleče se úplně stejně...tak teda nevím...možná časem zmoudří a půjde si svou vlastní cestou a bude skvělá,kdoví...zatím to tak bohužel není

  superkarma: 0 04.02.2005, 10:41:42
 12. avatar
  [30] Chameleonka [*]

  Mně nesedí, ale nezatracovala bych ji.. chce prostě urvat každou příležitost, která se jí teď naskytla.. a protože Nova (potažmo Novotný) uvažují podobně, museli se potkat.. peníze a sláva jsou hodně lákavé a ona to z lásky k lidem nedělá.. bude z ní taková malá Helenka Vondráčková, poplatná době a situaci.. ale jestli jí to stačí a těší, tak proč jí to vyčítat.. ostatně, vypnout ji můžete vždycky
  p.s. Aneta se mi moc líbí právě tím svým skromným a nepatetickým přístupem.. myslím, že v ní dříme velkej potenciál

  superkarma: 0 04.02.2005, 10:05:37
 13. avatar
  [29] lightblue [*]

  článek jsem ani nečetla, protože jí fakt nemusím, hlavně mě příšerně irituje, když z ní dělají 30 letou ženskou tím způsobem vzhledu a oblečením a jí není přitom ani 18

  superkarma: 0 04.02.2005, 10:03:19
 14. avatar
  [26] chrpa [*]

  Přeju jí taky úspěch, vždyť je tak mladá a nikdo nemůže vědět, co se z ní vystříbří. Je teprve na začátku, tak proč ji zatracovat hned

  superkarma: 0 04.02.2005, 09:26:32
 15. avatar
  [19] Hannah01 [*]

  Taky mi něčím nesedí

  superkarma: 0 04.02.2005, 08:59:22
 16. [17] papáček [*]

  tyhle rychlokvašky....ach jo

  superkarma: 0 04.02.2005, 08:51:36
 17. avatar
  [15] elephant [*]

  já jí nemusím, něčím mi prostě nesedne

  superkarma: 0 04.02.2005, 08:42:15
 18. avatar
  [14] PERSEFONA [*]

  A já jí fandím, v jejím věku je úžasné co dokázala. Naopak Aneta mi přijde falešná s hranou hrdostí.

  superkarma: 0 04.02.2005, 08:39:51
 19. avatar
  [13] Marbulka [*]

  Tak jí fakt nemusim.

  superkarma: 0 04.02.2005, 08:30:14
 20. avatar
  [10] Aja [*]

  Má asi pravdu...

  superkarma: 0 04.02.2005, 08:02:28
 21. [8] r1911 [*]

  Já na Šárce oceňuji to, že dokázala využít nabízené šance a že na sobě pracuje. Ač se každému třeba nelíbí, musí se uznat, že se snaží (vydala CD, vystupuje v televizních pořadech, vlastně jí i jeden vlastní nachystali) a že se o ní už u nás ví. A to je v té jejich branži hodně důležité. V jejím věku se mi o něčem takovém ani nesnilo. Takže ač mi nejsou úplně všichni z první řady Superstar sympatičtí, držím jim v duchu palce, protože kdo z nich je šikovný a dokáže se prosadit a zaujmout a udržet se v paměti lidí, ten bude sám se sebou spokojený...

  superkarma: 0 04.02.2005, 07:40:59
 22. avatar
  [7] catcat [*]

  jejda, to jsme jednotné

  superkarma: 0 04.02.2005, 07:39:04
 23. [4] Jaňula [*]

  já taky nééééé

  superkarma: 0 04.02.2005, 07:25:28
 24. [3] Jipa [*]

  možná je to jen dojem, ale vždycky když ji vidím napadá mě: "FALEŠNÁ KOČIČKA"...třeba za to nemůže....

  superkarma: 0 04.02.2005, 07:21:53
 25. avatar
  [1] jankucharo [*]

  tuhle slečnu nemusím...

  superkarma: 0 04.02.2005, 07:08:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme