Děkujeme za další kabelkový příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem enka1

Hezký den. Jak tady tak postupně zjišťuji, nemám téměř žádnou vášeň. Boty, šátky, naušnice, sukýnky, kytičky, náramečky.........nic. S kabelkami to není jinak.

Jenže nějakou mít je nutnost a tak si skoro každých pět let nějakou pořídím. To když se stávající rozpadá. Pak začnu shánět opět podle svých představ - přes rameno a spousta vněších i vnitřních kapes a kapsiček ( z kabelek nošených v ruce mám hrůzu, mindrák a kopřivku). Musím mít odděleně doklady osobní, na auto, zdravotní, kapsičku na karty....Do mé kabely se musí vejít i menší nákup, včetně našich ženských, denně potřebných "nicůtek". 

Podle popisu to vypadá, že mám v kabele pořádek, ale opak je pravdou. Stále lovím, stále lovím a když po půl roce vysypáním dělám úklid, zírám, co všechno nosím.

Shodou okolností mám i značkovou kabelu Prado. Synově šéfové se nějak nehodila a tak mu ji pro mě dala (od té doby vím, že je to světová značka). Občas si ji vezmu na nějakou slezinku a kamarádky mi říkají Ďábel. Ten prý ji taky nosil. Ale hned se, a ráda, stejně vracím k té své "vietnamštině" za 150,-Kč.

Posílám foto obou, a protože se blíží doba, kdy se mi má oblíbenkyně začne rozpadat, brzy vyrazím na okružní cestu městem po obchůdcích.

kabelky

Ahoj  enka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak vám přeji šťastný lov

Pochlubíte se také vaší oblíbenou kabelkou? Máte doma nějakou značkovou? A je vaše nejoblíbenější? Nebo ji překoná úplně obyčejná kabelka z tržnice? Co je naní tak zvláštního, že se stala vaší favoritkou? Co by podle vás měla správná kabelka mít? Podle jakých kritérií si kabelky vybíráte? Napište nám na dnešní téma. Můžete přiložit i foto avé nemilejší kabelky.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama