Další příspěvek přišel od opravdové milovnice kabelek. Děkujeme čtenářce s nickem Petra1977.

Krásný den všem milé ženy-in a celá redakce. Byla bych nespravedlivá, kdybych mluvila jen o jedné kabelce, jsem totiž cvok do kabelek různých barev a tvarů a tak jich mám pár opravdu letních - žlutá, oranžová, ale i béžovou aj. Důležité pro mne je, aby byly prostorné, měly hodně kapes a něčím mne upoutaly. A nejhorší pro mne je, když něco hledám, protože jsem schopná si vzít každý den jinou kabelku, jsou věci, které pořád přendavám a potom některé nemohu vůbec najít a tak musím schromáždit všechny kabelky, taštičky a baťůžky po celém domě a začít vyklízet a modlit se, že snad hledanou věc také najdu.

Ale zásadně je to až v té poslední, ale někdy člověk najde i docela poklady. To když kabelku odloží, založí a nevzpomene na ni nějakou dobu - našla jsem takto nedávno v jedné kabelce dudlík. Podotýkám, že synovi jsou 4 a už hodně dlouhou dobu-pár let, opravdu nedudá, ale co naděláte. Ale najdou se i takové věci, které hledáte i delší dobu, a na to jsem docela expert. Ale mám své kabelky moc a moc ráda, hlavně když je i tak prostorná, že se do ní vejdou i věci mého synka, když někam jdeme spolu. Pořád se diví, odkud beru autíčka aj., když čekáme u lékaře. Takže mějte své kabelky rády a važte si jich, ani si někdy neuvědomíme, co všechno musí unést a vydržet, ačkoli nejsou živé.

Přeji krásný sluníčkový den PetraR1977

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

S hledáním věcí po různých kabelkách mám také své zkušenosti. Nejhorší je to ráno, když si chci vzít nějakou jinou.

Kolik kabelek máte, milé ženy-in? Je mezi nimi nějaká vaše favoritka? Proč je právě tahle kabelka vaše nejoblíbenější? Máte ji spojenou s nějakým příběhem? Jste ochotná se o něj s námi podělit?

Napište na redakce@zena-in.cz

Reklama