říká o sobě naše čtenářka s nickem Hanula, takže se můžete těšit, že vám coby zkušená harcovnice dobře poradí s výběrem zavazadla. Jejím receptem je spíš kufr menších rozměrů, a perfektně promyšlený obsah

A jak už jsem zde psala, odjedu jednu cestu a už hned plánuji novou. Někdy to dělám ještě dříve, než se z cesty vrátím. Ke kulatým narozeninám jsem od firmy dostala cestovní značkový kufr  - ne moc velký. S tím cestuji nejraději.

Je lehký a při různých přenášeních (schody apod.) se dá lehce unést.

Balím rychle a úsporně. Asi 14 dní před odjezdem si píšu na papír, co bych si sebou měla vzít - škrtám, doplňuji, přepisuji. Většinou převládají různé kosmetické a zdravotní vychytávky, aby se při cestách kufr moc nenafukoval, ale spíše na objemu ubýval  - přece jen chci přivézt nějaké dárky, tak ať se do kufru vejdou.

Neberu S sebou moc oblečení - přidám tubu pracího gelu a sem tam něco přemáchnu. Když jedu do tepla, hned je vše suché.

Nejlépe se mi cestovalo v Americe po Národních parcích - v každém motelu byla pračka se sušičkou a tak moje cestování nalehko bylo super.

Účastnící zájezdu mi všichni záviděli můj malý kufr - po večerech se vždy v kufrech přehrabovali a hledali a hledali.... já byla v pohodě - těch pár hadříků a potřebných věcí bylo vždy po ruce.

Nakonec jsem v Las Vegas v outletu kufr naplnila a už se letělo domů.

Přišel čas a já se chystám na další svou velikou cestu - Střední Amerika. Určitě se najde zase nějaká cestovní vychytávka, kterou při své cestě použiji, abych si mohla vzít s sebou můj oblíbený kufr.

Všem cestovatelům krásné zážitky a šťastné návraty.

Hanula

Milá Hanulo, jsem pro. S manželem cestujeme s průměrně velkým kufrem, ale vejdeme se do něj zabalit oba. Není umění táhnout haldu hadrů, umění je vyjít s málem a kombinovat

Text nebyl redakčně upraven

S jakým zavazadlem nejraději cestujete, milé ženy-in?

  • Dáváte přednost kufrům? Jakým? Skořepinovým, nebo textilním? Jaké v nich spatřujete výhody?
  • Jste pro kolečka, nebo se obejdete bez nich?
  • Kolik zavazadel s sebou berete na dovolenou? Máte i příruční palubní kufřík, nebo vám to připadá zbytečné?
  • Jste schopná cestovat v páru a zabalit jen do jednoho kufru, nebo musíte mít každý svůj?
  • Umíte správně zabalit, nebo vždycky něco zapomenete? Doma, nebo na dovolené?
  • Máte nějaký zážitek s kufrem? Už se vám někdy ztratil na letišti, na nádraží, z úschovny?
  • Jste spíš sportovně založená a nedáte dopustit na batohy a krosny? V čem jsou jejich výhody? Co všechno do nich dokážate „nacpat“?
  • Víte, kolik váží vaše běžné dovolenkové zavazadlo?

Napište nám, pošlete fotku svého kufru, tašky nebo batohu, se kterým nejraději cestujete na adresu: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Kufr to sice nebude, ale balíček kosmetiky Neutrogena, který se vám může hodit (nejen) na dovolenou. Obsahuje tělové hydratatační mléko, ochranný krém na chodidla a ošetřující krém na ruce

cena

Reklama