Přesto že jí přítel někdy říká koloušku, chtěla by být čtenářka Berus77 ptákem – třeba orlem skalním nebo jestřábem. Od mala má totiž sny, že létá...

Letecké sny vedou čtenářku Berus77 k úvaze nad ptačím životem.


Krásný den všem tady na ženě-in.

Chválím dnešní téma. Kdo z nás si někdy nepřál být v cizím těle, respektive v tom zvířecím? Já ano. Já bych chtěla být alespoň na jeden den ptákem. Třeba orlem skalním nebo jestřábem, ale nepohrdnu ani holubem. Již jako malá jsem mívala sny, že létám. Pokaždé jsem si našla vyvýšenou plochu a roztáhla ruce a vznesla se do výšky. Ten pocit mě blažil ještě dlouho poté. Pamatuji se, že jsem lítala do obloučků nahoru a dolů, nahoru a dolů. Ale nejlepší ze všeho bylo, nabrat výšku a pak už jen kroužit. Vyhledávala  jsem vzdušné víry a podle nich jsem řídila směr letu. Pocit svobody se mísil s pocitem radosti a uvolněnosti. Často pozoruji ptáky a tiše jim závidím.

Co se týče přezdívek, mívala jsem v dětství jednu, nebyla zrovna lichotivá. Jsem čahoun 182cm vysoký, taková menší žirafa s čapíma nohama. Přítel mi někdy řekne koloušku, je to milé a zřejmě to vyjadřuje tu něhu, kterou ke mě cítí. A mě se to moc líbí.

Berus77

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama