Bulvár

Josef Vojtek: Po úrazu jsem na dietě


Muzikálová hvězda Josef Vojtek (43) výrazně zhubl. Ze zdatného rockera je nyní téměř křehký zpěvák. Že by na vůdčí osobnost skupiny Kabát přece jen dolehly starosti s rozvodem? Pepa to popírá.

Já jsem si totiž nedávno zlomil žebro," svěřuje se rocker, který má syna Pepu z prvního manželství, Valentýnku ze vztahu se Sabinou Laurinovou a Matýska se svou další ženou Libuškou. S Libuškou se nedávno rozvedl, protože si namluvil její nejlepší kamarádku Jovanku.

A když jsem se tak pochroumal, nemohl jsem pořádně jíst a začal jsem hubnout," vysvětluje Vojtek. Ovšem nechce přiznat, jak se to stalo. Byla to taková chlapská záležitost, upadl jsem," říká a nepotvrzuje fámy, že to byl přímo alkoholický pád.

Pak jsem zhubl o čtyři kila a zdálo se mi, že je to dobře a že bych mohl hubnout dál, tak se teď držím a nejím tolik," pokračuje.

Po starostech s rozvodem se Pepa Vojtek nyní raduje z pracovního úspěchu. Skupina Kabát získala Českého slavíka v kategorii hudebních skupin.

Potěšilo mě, že fanoušci na Kabát nezapomněli a dali nám hlasy, i když jsme nevydali za poslední dva roky nic nového. Doba není pro firmy finančně příznivá, proto si toho tak vážím, že lidé chodí na naše koncerty, i když jsme jim nenabídli nové CD," zakončuje Josef Vojtek.

 

 

   
16.12.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  jo jo, už na slavících mě to uhodilo do očí. Asi šel do sebe

  superkarma: 0 16.12.2008, 18:23:08
 2. avatar
  [3] vlskorepa [*]

  Hold je to bohém a jiný to nebude. Ráda ho poslouchám, ale domů bych ho nechtěla

  superkarma: 0 16.12.2008, 18:05:35
 3. [1] Bébina [*]

  Opustil prvni s deckem, druhou s deckem, treti s deckem za jak dlouho opusti tu ctvrtou? Se tem zenskym divim, rozvedenyho s trema detma a kazde s jinou bych nepustila ani do predsine. Jako zpevaka ho mam rada, v Hamletovi byt fajn (zklamani prislo spolu s rozepnutou kosili, cekala jsem tedy lepsi figuru), ale tohle mi vadi.

  superkarma: 0 16.12.2008, 15:21:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme