A pak že se před novináři nic nedá utajit! Tak dlouho stopovali americký hvězdný pár Angelina Jolie (39) a Brad Pitt (50) a celých devět let řešili, kdy a kde se odehraje jejich stále slibovaná svatba, až to všem uteklo. O slavném sňatku, který se odehrál 23. srpna v kapli jejich zámku Miraval ve Francii, se média dozvěděla s několikadenním zpožděním od tiskového mluvčího páru, fotky vyšly v uplynulých dnech.

Seznámili se při natáčení filmu Pán a paní Smithovi na počátku roku 2005, kde si zahráli hlavní role. Ačkoli tato akční komedie nepatří zrovna ke klenotům kinematografie, jedno se musí uznat – málokterému páru to před kamerou tak slušelo! Něhu ani vášeň herci nemuseli předstírat a z Angeliny a Brada se stal pár. A i když jim štěstí mnozí nepřáli, zvláště pak jeho fanynky a příznivci herečky Jennifer Aniston, se kterou se Brad kvůli Angelině rozvedl, vztah jim vydržel. „Udělal jsem z ní matku svých dětí. To je ta nejchytřejší věc, co jsem kdy vymyslel. Je to ta nejúžasnější máma,“ pěl na Angelinu chválu Brad v rozhovoru pro časopis Parade.

Angelina&Brad

Malá svatba velkých hvězd

Zda, kdy a kde se slavný pár vezme, se řešilo v podstatě od chvíle, kdy ke třem adoptivním dětem – synu Maddoxovi a dcerám Pax a Zahaře, přibyly děti vlastní – nejprve dcera Shiloh a pak dvojčata Knox a Vivienne. Brad s Angelinou dokonce přiznali, že svatbu nepovažují za podstatnou, ale že jejich děti touží po tom, aby se maminka a tatínek vzali. A tak se řešil každý prstýnek na ruce Angeliny, jestli to už je TEN… Nakonec se to opravdu stalo – svatba proběhla za naprostého klidu, pouze za přítomnosti dětí a dvaceti dalších hostů a snoubencům to moc slušelo.

Angelina&Brad

Čeští tajnůstkáři

Angelina&Brad

Zatímco zahraniční hvězdy se snaží své sňatky přísně utajit (ano, některé i proto, aby pak fotografie mohly exkluzivně a draho prodat), české celebrity takové drahoty obvykle nedělají. Pokud média na svatbu nepozvou přímo, nechají alespoň tzv. uniknout informaci, kdy a kde. Mnozí se pak tváří, jak je jim přítomnost „vlezlých“ fotografů a novinářů „strašně“ proti srsti, a tvrdí, že v Česku se nic utajit nedá. Není to pravda! Třeba takový herec Martin Stránský, známý dabér doktora House, se oženil už na jaře a sňatek tajil několik týdnů i před svými kolegy z divadla, stejně jako to, že je šťastným otcem. Zpěvačka Marta Jandová dokázala svou svatbu tutlat více než měsíc, také slavný fotbalista Tomáš Rosický si modelku Radku Kocurovou vzal letos na jaře v naprosté tichosti a bez přítomnosti novinářů. Když se chce, jde utajit všechno. Jenže ono se většinou prostě nechce…

Zdroj: https://www.facebook.com/OF.Angelina?fref=ts

Reklama