Bulvár

Johnny Depp si pozval Lindsay Lohan

Oblíbený herec Johnny Depp (44) si nadevše cení svého klidu a soukromí. Spolu se svou životní partnerkou Vanessou Paradisovou proto před lety vyměnili bláznivý život v Hollywoodu za poklidný život ve francouzské Provance, kde mají klid od novinářů i fanoušků. Vůbec nejlépe jim je však na překrásném tropickém ostrově v Karibiku (60 mil jižně od Nassau), který koupili za 3,6 milionů dolarů, aby si odpočinuli od slávy, mediálních tlaků a štvanic paparazziů.

Pohádkový ostrov, který romanticky pojmenovali "Polibte nám všichni prdel", nyní nabídli k užívání své kolegyni, herečce Lindsay Lohanové (21), která se posledních několik měsíců potýká nejen s psychickými problémy, ale i se závislostí na alkoholu, rodinnými problémy a sílícímu tlaku médií.
"Bylo nám Lindsay líto, že je na všechno tak sama a že se v tom pořád plácá," nechal se slyšet herec během předávání cen MTV Movie Awards, kde jí nabídl ostrov jako dočasný azyl.
"Řekl jsem jí, že kdykoli bude chtít, může se přede všemi skrýt na našem ostrově a uspořádat si tam život i myšlenky," prozradil Deep. Sám si myslí, že pokud by Lindsay nepodal pomocnou ruku, mohla by skončit na psychiatrii.
   
05.06.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  *daisy*:

  superkarma: 0 05.06.2008, 19:00:28
 2. avatar
  [3] *daisy* [*]

  ToraToraTora: treba ji chce poskytnout misto, kde bude moct prodelat svoje abstaky a depky bez dohledu novinaru, spis, bych rekla Proste ji dobrat cas mimo, kdy se bude moct zavrit a brecet si, kricet, opijet se, zvracet, podle toho, co zrovna bude potrebovat, bez tlaku toho, ze me nesmi nacapat novinari a odkud zase jaky objektiv vykoukne

  superkarma: 0 05.06.2008, 16:51:57
 3. [2] TaKatka [*]

  kdyby tak chtel pozvat me

  superkarma: 0 05.06.2008, 13:44:47
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  za název ostrova....

  A jestli Lindsay tak holduje alkoholu, se divím, že nemám Depp strach, že si tam kromě pořádání života bude pořádat i mejdany..

  superkarma: 0 05.06.2008, 12:04:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme