Rozhodně nejsem pro kňourání po starých časech. Je mi dobře teď a nechci se vracet ani ohlížet zpátky. Ale pár věcí je mi přece jenom líto. Je před Vánocemi a tak asi tušíte, na co narážím.

Už jsem si v jednom článku posteskla, že se Vánoční přáníčka a péefka proměnila na esersky a e-maily. A vida, váš ohlas a reakce mě velice mile překvapily. Naše čtenářky stále ještě dávají přednost vánočním pohlednicím a vymýšlením péefek před esemeskami a e-maily. To je báječné, takže mám skvělý námět na denní téma a přestávám se bát, že byste mi neměly o čem psát a co posílat!

Ale když dovolíte, přihřeju si vlastní polívčičku a prozradím vám, jak vznikla naše pééfka

Staré časy s ní mají hodně společného. Čtenářky, které naše stránky navštěvují delší dobu, ví, že mám ráda staré věci, sbírám staré „hadříky“ a staré zažloutlé fotografie. A to všechno se mi najednou spojilo dohromady a zrodil se nápad. Vrátíme se o sto let zpátky a uděláme ji v duchu starých rodinných portrétů!

To se zalíbilo i mému příteli (je totiž stejně praštěný jako já) a začali jsme s realizací. S oblečení nebyl problém. Pro dámské šaty jsem sáhla do své sbírky a rakouskouherskou uniformu jsem si půjčila v divadle. Horší to bylo s dětmi. Ty naše už jsou „přerostlé“ a pro takovou legraci by stejně neměly pochopení. Tak jsme je nahradili svými domácími mazlíčky. Kocourem a psem. No co, jednak nám to přišlo vtipné, a „druhak“ jsou teď vlastně takovými našimi dětmi.

Někdy stejně paličatými.

Souhlasili s focením jen pod podmínkou, že zachováme jejich zvířecí důstojnost a nebudeme je nutit do námořnických oblečků.

A teď už dám prostor vám, milé ženy-in

 

Posíláte přáníčka a péefka, která jste samy vymyslely a vyrobily? Kam chodíte na nápady? Která PF se vám nejvíce povedla? Pochlubíte se?

Posíláte ještě vánoční pohlednice? Dostáváte vy samy pohlednice a pééfka, nebo spíš esemesky?

Jakým způsobem přejete k Vánocům a k Novému roku svým blízkým?

Pošlete nám na ukázku nějakou svoji péefku?

Na vaše příspěvky textové i obrázkové se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy? Na balíček vlasové kosmetiky značky Alterra, v němž najdete šampon, vlasovou kůru a hydratační balzám

cena

Reklama