Před dvaceti lety by ji nikdo na nadipláž nedostal. Dokonce ani horní díl plavek by si nesundala. A dnes na koupání bez plavek nemůže vynachválit. A dokonce posílá svou fotku nahoře bez. Naše čtenářka s nickem Telelot

Už jsem tu psala, že po maturitě jsem pár let pracovala u soudu, na trestním oddělení, tenkrát mi to přišlo jako velice „zajímavá“ práce... Vzpomínám si na příhodu mého tehdejšího nadřízeného, náměstka předsedy soudu.

Společně ještě s okresním prokurátorem a náčelníkem veřejné bezpečnosti při nějaké MRAVNOSTNÍ AKCI chytali nebo spíš rozháněli nudisty na přehradě. Samozřejmě že to byla „černá“ nudipláž, v těch letech snad ani oficiální pláže pro nudisty u nás nebyly :o(

S kolegyněmi jsme se tehdy chechtaly, že to musel být pohled pro bohy, dva postarší pánové v obleku, třetí v uniformě, megafon v ruce a vyzývají naháče, ať se rozejdou nebo oblečou... :o)

V 18 letech jsem z toho měla spíš srandu a na nudapláž by mě nikdo nedostal, ani vršek odplavek bych si tehdy nesundala, snad to souvisí s věkem (dnes už se tak nestydím) :o)

Proto by mě ani ve snu nenapadlo, že o 20 let později se přesně na to samé místo budu chodit koupat taky, naštěstí dnes už nás nikdo nevyhání. Na normální pláž, oblečení, chodíme s manželem samozřejmě také, většinou kvůli dětem, ale musím přiznat, že bez plavek je mi to příjemnější, nikde nic neškrtí, nestudí a z vykrojeného tílka pak nekoukají bílá místa... A že se manžel podívá i jinam, to mi vůbec nevadí, aspoň mám jistotu, že je normální a zdravý :o):o)

Odvahu poslat fotku mám, teď ještě abyste vy měli odvahu ji zveřejnit.... cha,cha,cha

nidi

hezký den přeje Telelot

Milá Telelot, jsem ráda, že nám poslala tuto fotku. Děkuji za všechny, které k tomu nenašly odvahu, včetně mě.

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama