Domácnost

Již po dvou hodinách se můžete sprchovat

Silikon okolo vany, umyvadla nebo sprchového koutu zamezuje prosakování vody a zabezpečuje dobré hygienické podmínky v koupelně. Když ale začínají spáry prosakovat, nebo kraje začernají vznikající plísní, je potřeba silikon vyměnit. 

PattexJiž žádné začernalé spáry. Okolí vany, sprchového koutu či umyvadla bude zářit bělostí. Novinka Pattex Express Rychleschnoucí sanitární silikon se vyznačuje vysokou odolností proti plísním. Díky této vlastnosti vás plísně ve spárách nebudou trápit.

Pattex Express Rychleschnoucí sanitární silikon je i extrémně rychlý. S běžnými sanitárními silikony je důležité výměnu pečlivě naplánovat a počítat s tím, že vanu nebo sprchový kout musíme zachovat suché po dobu 24 hodin do úplného vytvrzení silikonu. PattexS novým rychleschnoucím sanitárním silikonem Pattex Express nemusíte tak dlouho čekat. Již po dvou hodinách se můžete sprchovat nebo koupat. Tento sanitární silikon i po vytvrzení zůstává trvale elastický, odolný vůči vnějším vlivům, a vyznačuje se vysokou teplotní odolností.

Užijte si pohodlí, které vám poskytuje nový Pattex Express Rychleschnoucí sanitární silikon.

   
16.06.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme