Domácnost

Již 25 let je díky dm značce Denkmit úklid hračkou!

Společnost dm v letošním roce s oslavami nekončí. Po oslavách 20 let dm značky Balea v září totiž oslaví narozeniny další člen velké rodiny dm značek. Již celé čtvrtstoletí pomáhá dm značka Denkmit udržovat pořádek v domácnostech.

Na počátku historie Denkmit stál jediný produkt: univerzální čisticí prostředek. Dnes nabízí značka Denkmit ucelenou řadu pracích, úklidových a čisticích produktů. Oblíbená dm značka Denkmit si rychle našla své zákazníky všech věkových kategorií, protože nabízí vysoce kvalitní produkty za nízkou cenu. Komplexní produktová paleta orientovaná na potřeby zákazníků počínaje prostředky na praní, mytí nádobí přes čističe až po osvěžovače vzduchu se průběžně vyvíjí a přináší tak stále inovativní produkty.

DM

S produkty značky Denkmit se úklid stane jednoduchou záležitostí. Vaše domácnost bude blyštivě čistá a prádlo voňavé a nadýchané. Denkmit snadno odstraní mastnotu z nádobí, nábytku i oblečení. Naleští podlahu, domluví ucpanému odpadu, z milovaného trika bez problémů vyžene nežádoucí skvrnu, pračku zbaví vápenných usazenin, myčku, ledničku i auto obklopí příjemnou vůní. Dokonce i žehlení půjde dms dm značkou Denkmit lépe. Dnes čítají členové rodiny dm značky Denkmit neuvěřitelných 150 produktů. K těm nejceněnějším a nejoceňovanějším patří beze sporu Denkmit tekutý prací prášek Color Waschmittel, vítěz srpnového testu pracích prášků časopisu dTest v r. 2015, který navázal na o rok starší vítězství v dTestu testovaného Denkmit pracího prášku Active-Schutz Color Waschmittel a o čtyři roky starší vítězství opět v dTestu testovaného Denkmit pracího prostředku univerzálního.

Velkou výhodou zejména pro domácnosti s malými dětmi je, že produkty Denkmit jsou v případech, kdy je to technicky možné, obohaceny o speciální látku Bitrex. Její velmi hořká chuť zajistí, že i když vaše dítě do úst vloží prací či čisticí prostředek, okamžitě jej vzhledem k jeho bitrexové hořkosti vyplivne.

Máte rádi Denkmit výrobky a rádi byste oslavili jeho 25. narozeniny? Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z 10 balíčků s výrobky dm značky Denkmit vytvořené speciálně pro 25. výročí. Soutěž naleznete zde.

dm

   
02.09.2015 - Dům a byt - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] cibulicka [*]

  Používám...ale jen občas

  superkarma: 0 02.09.2015, 23:18:16
 2. avatar
  [8] kobližka [*]

  Opravte si nějakou chybku.Je tu avízovaných 7 příspěvků a kde nic - tu nic Sml80

  superkarma: 0 02.09.2015, 17:07:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme