Krásný den. Chtěla bych se podělit o příběh jedné mé kamarádky.Známe se od školy.Byla to vždycky slušná,veselá holka.

Po škole se naše cesty rozdělily.Po čase si našla přítele,který už v té době byl jednou rozvedený a z prvního manželství měl 2 syny,které si bral několikrát do měsíce.Myslím,že to zvládala.
Nějakou dobu jsme se potom neviděly,protože se odstěhovala do jiného města.

Po 2 letech se vrátila a zkusila s přítelem podnikat(ona v té době na mateřské)A tak to všechno začalo!!

Sama si musela jezdit pro zboží do Makra a to hned brzy ráno,aby stihla otevřít od 14h. večerku.Samozřejmě,že i s mimčem..Podnikání se nějak nedařilo......
Časem ji vypomáhala se synem mladá sousedka,ale co čert nechtěl.Nějak se to provalilo.

Zatím co ona vše zajišťovala,tak si manžel užíval s jejich ,,chůvou" na bowlingu.Myslím,že mu to tenkrát odpustila.

Jenže nastaly problémy.Úvěry,který si nabrali,nestačili splácet.Za odměnu si od něj vyslechla,jak je neschopná a že už ji nebere jako ženskou,že ho prostě nepřitahuje.

Takže jak psychický,tak i fyzický týrání si užila víc než dost.Párkrát si poležela na JIPce.

V té době měla už druhého syna.To ji byl taky schopný vyčíst,že ho vlastně nechtěl!!Po nějaký čas nabrala energii a podala žádost o rozvod.Ale znáte to ješitní chlapi.

On si mezi tím našel jinou,ale pořád bydleli pod jednou střechou.Ono mu to tak vyhovovalo.Když jsem se ji ptala,jak to může fungovat při takové nenávisti,tak mi na to odpověděla,že mají jen oddělenou ložnici,ale že mu dál vaří a pere.Už proto,co by říkali lidi :-O

A protože měli dluhy,kam se podívali,tak se začalo rozprodávat.Jednou auto....až přišel na řadu barák.
Její manžel byl hodně vypočítavý,začal ji vydírat přes staršího syna-vlastně si ho začal kupovat.Až to skončilo tak,že chtěl syna do svý péče.

Párkrát se kamarádka zhroutila,protože si nedovedla představit oddělit od sebe sourozence.Aspoň,že v té době měla známost.Bohužel péči o opatrovnictví vyhrál manžel.
Co jsem nikdy nepochopila,bylo to, že se po pár měsících k němu vrátila,hlavně kvůli synovi(i když v té době už byla rozvedená) Odstěhovali se do jiného města,kde začínali úplně od znovu.
Abych to neprodlužovala.

Dopadlo to tak,že má kamarádka našla svýho ex oběšeného na jejích zahradě.Časem se dozvěděla,že vedl dvoji život.Měl dluhy o kterých neměla ani ponětí a k tomu měl několik známostí.Ještě že byla rozvedená,jinak by veškeré dluhy byly na ní.
Nyní má klid a užívá si života.

Ale bohužel se hodně změnila.Už to není ta veselá holka.A děti??Mám pocit,že co si všechno zažily mají stále v sobě.
Myslím,že to pro ní bylo vysvobození.........

Milá Iveto držím ti palce.Jsi silná holka.
Jitulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je moc smutné, Jitulinko…držím jí palce. M.

Dnes si povídáme na téma rozvodů. Na vaše postřehy, příběhy a názory na téma: „Když rozvod, tak rozvod“ se těším na redakce@zena-in.cz.  Hrajeme o denní krém a kvalitní řasenku.

Reklama