Za nejhorší zlozvyk považuje čtenářka s nickem jitulinka kousání nehtů. O tom, jak se takového nešvaru těžko zbavuje, ví své. Její kamarádka je toho důkazem. O ní, ale i o tom, jaké nehty se jí líbí , se dočtete v jejím příspěvku.

Nedalo mi, abych se i já nevyjadřila k dnešnímu tématu. Jak už bylo psáno upravené ruce jsou vizitkou každé ženy, ale i muže. I přes dnešní uspěchanou dobu si ženy dávají záležet a snaží se mít ruce upravené .Každá jsme jiná. Některá nesnese nalakované nehty, popřípadě dlouhé. Jiná si službu manikérky užívá, nebo si své nehtíky sama doma šlehtí.

Já sama nosím delší, nalakované. Na úpravu chodím tak po 4 týdnech a to už slušných 15let. Doma si je sama přelakuji a když se mi nechce, tak i to přenechám šikovné manikérce. Co se mi ale nelíbí, jsou okousané nehty. Je to ošklivý zlozvyk, který se těžko odnaučuje. Jedna z mých kamarádek tento zlozvyk měla a nevěděla si s ním rady. Tento problém se snažila vyřešit gelovými nehty. Bohužel ani gelové nehty nevydržely. I ty okousala. Co se mi málo kdy líbí jsou právě ,,gelovky“ Jsem raději pro akryl, ten mi na nehtu příjde přirozenější. Samozřejmě, že je vše o zkušenosti manikérky.

A péče o chodidla?To už je mnohem horší. Vím, o čem píšu a sama anketa vypovídá. Vždyť není nic hezčího, než když vám v létě ze sandálů koukají hezky upravéná chodidla. Co se týče laků. Některá ze zákaznic chce výraznější, jiná něco nenápadného. Jedna chce kamínek, jiná malůvky.....a o tom to je, že jsme každá jiná.

Takhle si představuji pěkně upravené nohy.

nohy

Pěkný den přeje Jitulinka

Francouzská manikúra na nohách vypadá opravdu moc pěkně

Co vy na to, milé ženy-in? Napíše nám ještě některá z vás na dnešní téma? Jak jste na tom s úpravou nehtů vy? Dáváte si záležet, nebo ji spíš zanedbáváte? Svěříte se nám? Ještě máte poslední příležitost vyjádřit se k dnešnímu tématu a získat dárek. Tři krásné laky na nehty od značky Avon.

Pište na: redakce@zena-in.cz

Reklama