Zdravím všechny ženy-in, téma zimní sporty je pro mne částečné tabu,  i když bych to tak nechtěla. Jsem nešika, na horách, kam jsme jezdili se školou, jsem si buď vyvrtla nebo naštípnula kotník.

Dnes vím, že jsem měla špatně seřízené vázání a vůbec nedokonalou výbavu, ale prostě mne tohle sportování na lyžích nepřitáhlo. Kdo by řekl, že se mi to po 25 letech vymstí...

Po nepovedeném manželství jsem potkala muže, se kterým jsem byla šťastná. Bohužel jen rok a pár měsíců. Vadilo mu, že nesdílím všechny jeho zájmy,  i když asi v tom bude ještě i jistá partnerova nevyzrálost. Nicméně problém nastal a přitom já vím, že bych ráda uměla dobře lyžovat a dokonce jsem se těšila, že se to konečně naučím.

Bruslení je další zimní sport. Na bruslích jsem stála naposledy asi na základce, ale proč si to nezopáknout - s podmínkou, že bude s kým?

Ale stejně - nejlepší ze všeho je v zimě nejobyčejnější sáňkování nebo bobování. Každopádně si při něm totiž člověk poměrně bezpečně minimálně pročistí hlavu.

Jitulenka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Také si říkám, že se do toho lyžování někdy pustím..až bude s kým! :)

  • Sportujete v zimě?
  • Který sport je tím vaším oblíbeným?
  • Jak jste se ke sportu dostala?
  • Co nějaké medaile? Zasloužíte si?
  • Jde vám to? Máte nějaké veselé příhody, co jste při sportu zažila?
  • Co byste ráda zkusila? Co už nikdy nebudete opakovat?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: sport

Ne jednu z vás čeká krásná výhra, která může být i hezkým dárkem. Sportovní souprava Insportline, která obsahuje ledvinku, lahev, krokoměr a činky na zápěstí nebo kotníky.

Vyhraje jedna z vás, která nám pošle do redakčního e-mailu svůj příspěvek k tématu, který bude během dnešního dne uveřejněn na stránkách.

Insportline sada

Reklama