Další příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka Jitulenka. Děkujeme a vy si přečtěte, na jakých kabelkách ujíždí.

Zdravím všechny ženy-in. Kabelkové téma nemohu opominout, neb je pro mne velmi zvláštní. Nemám sice oblíbenou kabelku, kterou nosím nejraději a nemůžu se s ní rozloučit, ani takovou, která mi nosí štěstí. Dříve jsem si dokonce vystačila s jednou jedinou kabelkou na celý rok (respektive na několik roků), a až byla opravdu v dezolátním stavu, začala jsem se poohlížet po nové. Většinou byla černé barvy a podmínkou bylo, že se mi do ní musel vejít skládací deštník.

Dnes je situace jiná. Ujíždím na kabelkách! Mám jich hodně a střídám je podle oblečení, barev, velikosti atd. Taky je dělím na letní a zimní :-) Dokonce už ani nezapomínám přendávat důležité doklady a kapesníčky. Nepotrpím si na malinké kabelečky, i do těch divadelních se mi musí bezpodmínečně vejít doklady, peněženka, mobil, a dříve dokonce i krabička cigaret (tuto neřest jsem již bohudík odbourala).

Nároky na kabelku pro denní nošení mám také větší: Přestože si jsem vědomá módních trendů a vím, že pravá dáma nosí kabelku přes ruku, já požaduji ucho v takové délce, aby se dalo lehce přehodit přes rameno. Nosím kabelky zásadně na pravém rameni, protože ačkoliv nejsem hrbatá ani jinak sešikmená, z levého ramene mi sklouzávají. Moje kabelka kromě toho musí být dostatečně prostorná - nestačí jen místo na deštník, doklady, peněženku a šminky, ale nejlépe je, když se mi tam vejde i minimálně půlka chleba a láhev sirupu :-)

Kabelka je pro mne tedy nejen módní doplněk, ale musí zastávat i praktickou funkci...

JITULENKA

Myslím, že na tom budeme všechny stejně. Komě toho, že se nám kabelka musí líbit, měla by být i praktická. Ale ne vždy se nám podaří najít takovou, která splňuje obojí.

Co by podle vás, milé ženy-in, měla mít ideální kabelka. Co by se do ní mělo vejít? Co jste jí ochotná odpustit? Dáváte přednost vzhledu, nebo funkci? Napište nám o kabelce, kterou máte ráda. Nebo o kabelce, kterou byste si přála a stále ji hledáte.

Naše téma ještě nekončí. na vaše příspěvy se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama