Hnědooké krásce Jitce Válkové se dostalo největší pozornosti, když získala titul „Česká Miss 2010“. I nyní, o čtyři roky později, je Jitka stále ozdobou různých přehlídek a akcí. Jak to má s módou nebo jak snáší kritiku novinářů, to si můžete přečíst v našem rozhovoru.

V pondělí jste si mohli přečíst rozhovor s krasavcem Martinem Gardavským, který se speciálně pro náš magazín rozpovídal na téma ženy. Na přehlídce Takko, kde jsem zastihla Martina, se objevila i krásná Jitka Válková, nedalo mi to, a tak jsem vyzpovídala i Jitku. A o čem jiném si ženy povídají, když to není téma chlapi, sex či vaření? Přece móda, a přesně o módě a líčení jsme si s Jitkou popovídaly.

asd

Jitko, řekni mi, co ty a móda? Jsi jako většina žen nákupní maniačkou?
Mám ráda módu, ale nejsem ten typ ženy, která by za to nějak hodně utrácela. Módu beru jako spíše potřebnou věc, zvláště k mé práci. Ráda si koupím nějaký pěkný kousek, ale opravdu horentní sumy za hadříky neutrácím. Nejsem taková, že bych musela mít Louis Vuittona kabelky a podobné drahé a luxusní kousky. Osobně si myslím, že tohle vážně k životu není potřeba.

Všimla jsem si, že tě sem a tam média celkem cupují ohledně tvého stylu oblékání, že se neumíš v módě pohybovat atd. Jak to vnímáš? Je ti to líto?
Já si myslím, že je to spíše možná i útok na mou osobu, ne až tak na můj styl oblékání. Je to přece hrozně povrchní dívat se na někoho ve stylu, „že jí to vůbec nesluší“... Když se někdo cítí dobře, tak ať si přece vezme cokoliv, co uzná za vhodné. Já samozřejmě chápu, že je to práce bulváru a že nemají co dělat, tak píší takové články. Upřímně by to asi každého zamrzelo, ale já to neberu až tak vážně. Asi v tomto budu taková ta černá ovce, protože já nechci jít s davem.

as

Když jdeš na nějakou společenskou akci, která je významnější, povoláváš nějakého svého oblíbeného stylistu?
Většinou ano. Mám Sama Dolceho, se kterým jsem si padla do oka. Vím, že když mu zavolám, tak vždy něco skvělého vymyslí. Skvělé je i to, že máme i podobný styl. Když se jedná o nějakou opravdu velkolepou akci, tak to pak už oslovuji spíše návrháře, kteří pro mě šaty ušijí na míru, nebo mi nějaké půjčí ze svého salonu.

Já jsem slyšela, že ses teď pustila do práce vizážistky, je to pravda?
Zatím jsem se do této práce nepustila, ale v lednu bych si měla dělat vizážistický kurz, tedy doufám, že to klapne. Já se totiž hrozně ráda maluju. To je taky báječná věc, já si třeba dva dny po sobě vytvořím stejný make-up, ale jeden den o mně napíší, jak jsem krásně nalíčená, a druhý den napíší, jak jsem hrozně nalíčená, že jsem zmalovaná jako xxxx :-). Přitom mám stejně namalované oči a stejnou rtěnku. :-) Jak jsem už řekla, mě malování baví, a na kom jiném to mám zkoušet než právě sama na sobě… Když mě pak líčí někdo druhý, tak jim do toho občas kecám. Mám už nějaký svůj systém a hlavně vím, co mi sluší a v čem se nejlépe cítím.

sda

Ale abych se vrátila k tomu kurzu. Chtěla bych mít vizážistický kurz a věnovat se tomu jako koníčku. Občas zaslechnu, jak je možné, že Miss zpívá, jak to, že moderuje, jak to, že dělá tohle a tamhle to, proč ty předsudky? Já přece kvůli tomu, že jsem vyhrála Miss, nemusím být celý život modelka, ani to nejde. Já modeling nikdy nedělala, nechci ho úplně dělat, mám to spíše jako koníček. Takže já moderuju, zpívám, a teď k tomu chci přidat vizážistku. :-).

Vyšla by si někdy nenamalovaná?
Určitě. :-) Já dokonce i z kosmetiky chodím úplně červená, tak jako to po kosmetickém ošetření bývá. Mně to prostě přijde přirozené, občas prostě každá žena nemá svůj den. Někdy zkrátka nemám náladu se nalíčit, jindy zase chci dát oraz pokožce, která se potřebuje zregenerovat. Navíc, já teď vysadila antikoncepci, a to asi většina žen zná, že to pak se začnou dít věci :-), takže se snažím pleti ulehčit.

d
Jitka v roli zpěvačky
Zdroj foto: https://www.facebook.com/jitka.valkova.3/photos?lst=1101781544%3A1712061530%3A1416912548&pnref=lhc

Čtěte také:

Reklama