Bulvár

Jitka Válková – sexy drsňačka z klášterní školy

Když vidíte Jitku Válkovou na pódiu, je to živel. Aby ne, tato naše loňská miss zpívá převážně rockové songy. A to ještě před rokem studovala katolické gymnázium v Třebíči. Pak se ale její život změnil...

Zpívajících miss je celá řada. Jejich pěvecké výkony jsou (řekněme) různě kvalitní. Jitka Válková se stala Českou Miss v roce 2010 a vyprofilovala se ve velice zajímavou rockovou zpěvačku. Poslechněte si ji například na tomto videu...

Pěkný živák, co říkáte? Jak se ze studentky katolického gymnázia stane takový rockový diblík? To už vám poví Jitka sama... Přestože je právě v plném proudu moderování dalšího ročníku České Miss, našla si chvíli na několik odpovědí, nejdříve si ale prohlédněte její odvážné fotografie k právě vydávanému albu.

valkova

valkova

Autorem fotografií je Jan Tůma.

Zpíváte docela tvrdou hudbu, jak jste se k tomu dostala?
Miluji rock, a to možná proto, že jsem vždycky poslouchala jako malá Lucii Bílou, její první cédéčko, a pak se k tomu přidala od čtrnácti let kapela, kde jsem začala objevovat a zpívat písně od rockových kapel jako Kiss, Nirvany, Black Sabatu, Ozzyho, Joan Jett a dalších... Tuhle hudbu mají rádi i moji rodiče, hlavně tatínek, máme také ještě jednu společnou oblíbenou kapelu, a to Queeny... Je jich ale mnohem víc.

Co jsem viděl, povětšinou střídáte kapely, i když máte i vlastní, přesto: S jakou sestavou se vám zpívá nejlépe?
Začátky byly velice zábavné, díky kapele jsem se zbavila trémy a bavilo mne to s lidmi řádit o sto šest, kapelu jsem nestřídala, akorát v jednom období jsem zpívala ve dvou. V jedné jsem začala zpívat písně od rockových novodobějších kapel a zpěvaček jako Pink a podobně. Ted už ale vydávám svoje vlastní cédé, které bude v duchu big beatu s vynikajícím hudebním skladatelem Kájou Maříkem, se kterým jsem si ve stylu hudby padla do noty.

Kde vás můžeme slyšet?
Momentálně tyto songy z mého vycházejícího Maxisinglu mohou slyšet diváci čtrnácti castingů České Miss 2012. Zde nejenom zpívám, ale i moderuji.

Je to asi docela jízda, stát se miss, vystupovat... vám je devatenáct, berete to jako práci, nebo jako hru? Či jako splněný sen?
Odjakživa jsem se před zrcadlem producírovala v plavkách jako modelka a snila jsem o tom, že budu princezna, později jsem do ruky vzala vařečku a stála hodiny v koupelně před zrcadlem a zpívala... Ten sen se mi splnil a hrozně moc za to děkuji Bohu, ale také mé velice podporující rodině.

Studovala jste katolické gymnázium, jste věřící?
Nyní už studuji Gymnázium Jana Palacha v Praze, v Třebíči už by se to nedalo skloubit, ale věřící jsem, nejsem ale pokřtěná, myslím, že víra je uvnitř člověka... a je hodně důležitá.

Jak jde dohromady škola a váš stávající rušný život?
Po vítězství jsem musela na rok školu přerušit, nyní pokračuji, ale popravdě, práce je desetkrát tolik a je to velmi náročné, ale vzdělání je pro mne také dost důležité.

Vždycky jste se chtěla živit modelingem?
Vždy jsem se chtěla poznat se známými lidmi, být v showbyznysu, chtěla jsem zpívat a jsem hrozne ráda, že se to splnilo, a navíc si mohu připadat jako princezna při různých přehlídkách...

Vím, že máte pejska, jakého?
Doma v Praze s přítelem máme krásnou a občas zlobivou kočičku Zuzanku a u rodičů šikovného pejska Beníka, labradora.

valkova

Čtěte také...

   
11.10.2011 - Rozhovory - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  peknej dablik

  superkarma: 0 27.11.2011, 23:58:47
 2. avatar
  [5] Jindriska8 [*]

  Hezká holka a bude to živel.Sml22

  superkarma: 0 27.11.2011, 22:54:09
 3. avatar
  [4] átéčko [*]

  ...ale byla moc krásnou miss po delší doběSml22

  superkarma: 0 10.11.2011, 17:51:44
 4. [3] Hezunka [*]

  Ale jo, je hezká, ale zpěvačka?Sml79Ne, jsou mraky lepších..

  superkarma: 0 11.10.2011, 22:14:29
 5. avatar
  [2] Alka1 [*]

  Jitka Válková se mi zdá docela sympatická, ale Joan Jett ať už raději nezkouší...Sml57

  superkarma: 0 11.10.2011, 18:53:22
 6. avatar
  [1] kobližka [*]

  "Vystajlovaná" sexy drsňačka....hezká holka,ale já si zpěvačku představuju jinak....až se budu chtít podívat na lehce sexy lehtivou dívku,ohlídnu se jinde,u zpívání by mě to to vadilo.Ale já nejsem chlap!Sml57Takže neberte můj názor za bernou minci Sml58

  superkarma: 0 11.10.2011, 14:44:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme