Léto už je nenávratně pryč, podzim klepe na dveře a tak je čas se na něj připravit. Přizpůsobit je potřeba nejen náš šatník, ale také líčení. A to dobře vědí i krásné české herečky Jitka Čvančarová a Barbora Poláková. Obě dvě jsou poslední dny velmi časově vytížené a najít volnou skulinku není snadné, na druhou stranu se pohybují ve společnosti a musí sledovat nové trendy a to nejen v módě, ale samozřejmě i v líčení.

liceni

Představení nové kolekce spojené s profesionálním líčením značky Guerlain je vždy obrovská událost! Dekorativní kosmetika Guerlain patří mezi absolutní kosmetickou špičku a líčená rozhodně nemůže být kterákoliv celebrita. Světoznámá francouzská dekorativní kosmetika si vybírá jen určité typy, které odpovídají jejich jasným představám.

Jitka Čvančarová a Barbora Poláková, které si zástupce kosmetické značky vybral, se na VIP večírku představení podzimních trendů odevzdaly do rukou profesionální make-up artistky.

Tuto sezónu se ambasadorka značky Natalia zjevuje jako tajemná kráska „Madame“ zahalená do jemné krajky, který je symbolem absolutní ženskosti a svůdnosti.

liceni

Do smyslné krajky je zahalen celá podzimní kolekce Guerlain, která podtrhla i dokonalou krásu herečky a moderátorky Jitky Čvančarové, která si teď užívá především roly maminky. Jitka je vyloženě rodinný typ a tak po porodu dcery prožívá nejkrásnější období svého života. „S výsledkem líčení jsem velice spokojená.  Podzimní kolekce Guerlain mě přímo nadchla, už proto, že Francii a  Paříž miluji. Ráda jsem se nechala opečovávat profesionály a inspirovat novinkami, které ráda využiji,“komentovala práci make-up artistky Jitka a dodala: „Líčení je pro mou profesi důležité a každé ženě vlastně dodá potřebný šmrnc a krásu. Líbí se mi i výraznější líčení očí, oční linky ala Brigitte Bardot, ale na sobě mám raději přirozenější vhled. Jemný make-up, pudrové stíny, řasenka a lesk na rty meruňkové barvy. To je moje.“

liceni

Herečka, zpěvačka a textařka Barbora Poláková byla druhou známou tváří, která byla pro událost představení podzimní kolekce značky Guerlain vybrána. Bára je na tom s volným časem podobně jako její herecká kolegyně Jitka, ale i ona si našla chvilku a nechala se hýčkat stylovou kosmetikou. Barbora teď mimo jiné účinkuje v muzikálu Lucie a připravuje svou první desku s Janem P. Muchowem. Navíc právě dnes musela kvůli natáčení sitcomu Marta a Věra pro ČT změnit barvu vlasů na hnědo! I s Barbory tváří si make-up artistka nádherně pohrála.  Tmavými linkami zvýraznil její krásné oči a ženskost podtrhl smyslnou rtěnkou z nové podzimní kolekce. Bára vypadala úchvatně. „Sama si červenou pusu nelíčím, dávám přednost jemnějším tónům, ale cítím se dobře.  Moc ráda bych se naučila zvýraznit si takhle krásně obočí. Vypadá přirozeně a zároveň výrazně.“ pochvaluje si Bára a dodává: „Navíc je to asi tři hodinky, co mám poprvé v životě tmavé vlasy. Je to pro mne velký nezvyk. Ale jsem ráda, že to vyšlo zrovna tak, že tu dnes můžu být. Popovídali jsme si i o tom, co mi bude jako brunetě slušet a na co mám naopak teď zapomenout.“

Na závěr nám pár slov řekla i profesionální make-up atristka značky Guerlain Vlaďka Nováková. „Když si žena neví s líčením rady, rozhodně by se měla poradit s profesionálem. Jsou chyby, které se opakují už mnoho let, patří k těm nejhorším a ženy by se jím měly zásadně vyvarovat. Mnoho žen je ale neustále opakuje v domnění, že budou krásnější. Člověk by se vždy měl řídit citem a podtrhnout svoji přirozenou krásu. Už bychom měli zapomenout na modré oční stíny a vytrhané obočí do tenké linky!!!“ To je něco jako fialový přeliv našich babiček.“ smála se Vlaďka.

Tak takové jsou rady a teď už nezbývá než se podívat na výsledek líčení. Dámy a pánové, kochejte se…

hotovo

nalicene

  • Foto: Guerlain
Reklama