Partnerské vztahy jsou krásné, leč někdy složité. Ivonu v současném spokojeném vztahu dohnala její divoká minulost. Je postavena před volbu, zdali říct svému partnerovi o tom, že kdysi měla poměr s jeho otcem.

Než se usadila, měla Ivona bouřlivý život. Užívala si večírků do ranních hodin, střídala partnery jako na běžícím páse. Nyní však žije ve spokojeném vztahu. S přítelem brzy oslaví druhé výročí. Je si jistá, že našla partnera do konce života a je ráda, že se konečně usadila. Právě teď ji ovšem minulost dohnala.

father

„S přítelem jsem již delší dobu, ale jeho tátu jsem nikdy neviděla. Ani o něm nikdy moc nemluvil. Nevycházeli spolu nejlépe. Navíc otec žije dlouhé roky v USA, sem jezdí jen občas pracovně. Nedávno se mu ozval a šli spolu na oběd. Když přišel, řekl mi, že následující den máme jít na společnou večeři. Byla jsem ráda, že ho konečně poznám.“ To ale Ivona ještě netušila, že právě toto setkání jí způsobí velké problémy.

Mohlo by vás zajímat:

V práci ten den měla frmol, takže do restaurace přišla s menším zpožděním. Ihned po příchodu ji čekalo nemilé překvapení. S jejím partnerem tam seděl postarší muž, se kterým si kdysi užívala divokého sexu. „Byl to jeho otec. Bylo mi strašně. Celá jsem se rozklepala a nevěděla jsem, co dělat. Snažila jsem se být v pohodě, nešlo to. Když partner odešel na záchod, jeho otec se ke mně naklonil a řekl mi, že se nemusím bát. Nic neřekne.“

Jak bylo Ivoně slíbeno, tak se i stalo. Jenže od té doby Ivonu sžírají výčitky. „Myslím si, že by se to nemuselo provalit, ale chci být k člověku, kterého miluji upřímná. Strašně se ale bojím jeho reakce. Jasně, už je to dávno, ale je to jeho táta. Kdyby nás alespoň nepozval do Ameriky na návštěvu. Tu můj přítel už plánuje a já přemýšlím, co dělat.“ Ivona má nyní dvě možnosti. Buď se z cesty za velkou louži vymluvit a doufat, že se její partner nikdy nic nedozví, nebo jít s pravdou ven. „Co je lepší varianta nevím,“ dodává na závěr.

Čtěte také:

Reklama