Naše čtenářka s nickem blesksoft nám poslala nejen vzpomínku na Václava Havla, ale i fotografii svého tatínka, který je mu trochu podobný. Prý ho lidé zastavovovali a ptali se, jestli není alespoň jeho příbuzný. Podívejte se, a posuďte samy, milé ženy-in.

Je to velice smutná událost, že zrovna před vánočními svátky zemře pan Václav Havel - ikona Sametové revoluce. Myslím si, že díky jemu si Česká republika udělala dobré jméno ve světě. Bohužel naši noví politici jen toto dobré jméno pošlapávají a ničí svými výstřelky. Jakmile se dostanou ke korytu, nahrabou si pro sebe, všechno ostatní se snaží zlikvidovat. I nás „normální“ lidi. Je škoda, že nemáme víc takovýchto lidí, jako byl on. Možná, že bychom nebyli tam, kde jsme.

A teď z jiného soudku. Můj taťka měl velké problémy s panem Havlem. Ne tedy konkrétně s ním, ale s lidmi. Na ulici ho zastavovali, jestli to není on, nebo alespoň jeho bratr. Je pravda, že pan Havel je starší o pár let a také  rychleji zestárl prodělanou nemocí, ale podoba tam fakt je. Takže já budu mít pana exprezidenta neustále na očích.

dvojník

blesksoft

Možná, kydyby se víc usmíval....

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Myslíte si, že je tatínek naší čtenářky podobný Václavu Havlovi?

Reklama