Čtenářka Tana M věří na jiskření. Když to nezajiskří, nemá seznámení smysl a muži nejsou schopní normálně komunikovat. Jsem sice trochu jiného názoru, ale zajímalo by mě, co si o tom myslíte vy ostatní - je jiskření důležité? A dovedou muži bavit ženu, aniž by to mezi nimi jiskřilo?


Tana MNevím, jak to máte milé čtenářky Vy,? ale u mě seznamování probíhalo takto.

Když to čekám nejméně, když mám práce až nad hlavu, nesu minimálně 2 tašky s nákupem, pak má stále někdo kolem mě tendenci se seznámit. Muži se ptají: „Nevíte náhodou kolik je hodin?" nebo, mně osloví v nákupním centru a ohromí mně otázkou: „Slečno, nevíte náhodou, kde je nákupní centrum?"

??

Se smyslem pro humor, na dotazy tohoto typu neodpovídám. Připadá mi to hodně průhledné a legrační.

Ale pak, když si řeknu, je čas někam zajít, seznámit se s novým objektem, mužem, tak to, jako by se příroda postavila proti mně. Najít stejnou krevní skupinu, s mužem se kterým si mám co říct, povídat si, zasmát se stejným věcem, není zas tak jednoduché. Musí přeskočit ta pověstná a rychlá jiskra, energie, náboj, sympatie.

Jedno mé seznámení nakonec. Byl krásný srpnový podvečer. Sedla jsem si na lavičku v parku a chtěla jsem si odpočinout po perném pracovním dnu, srovnat si myšlenky v hlavě, nadýchat čerstvého vzduchu, chvilku aninedýchat. Jen se dívat na modrou oblohu a snít.

Rovnám si myšlenky v hlavě, plánuji co udělám, a kde se vzal, tu se vzal, sedl si vedle mně kluk, který se mě na nic neptal, ani na hodiny, ani na nákupní centrum. Jen si sedl na lavičku vedle mě a poslouchal stejnou hudbu jako já. Tiše si povídám, to je hezká hudba, já ji poslouchám doma taky. A bylo seznámení na světě.

Happy End, jsme spolu 4 roky, nehádáme se, povídáme si, chodíme spolu na výlety, máme stejné zájmy, názory na život na modré planetě, a milujeme se. A na začátku, jedno nevinné seznámení.

Nejvíce se lidé seznamují v práci, to je jistota, že muž bude pracovat: Pak se lidé seznamují taky přes internet, ale tomu já moc nevěřím. Po internetu nelítají ty pověstné jiskry.

Tana M


Reklama