Zvídavý školák Jirka, syn čtenářky Jany123456, chtěl vyrazit do školy dnes již v šest ráno, tolik se těšil a tolik se bál, že přijde pozdě...

Další čtenářkou, která se rozhodla zaslat k dnešnímu tématu svůj příspěvek, je Jana123456. Takhle to u nich v první školní den proběhlo...


Hezké odpoledne milé ženy-in,

tak už máme za sebou první školní den.
Jiřík už nemohl dospat, byl zvědavý, jak to vše bude probíhat. V šest hodin se vzbudil a už chtěl běžet do školy, aby nepřišel pozdě.
První školní den našeho prvňáčka nám málem zkazila střevní viróza, kterou jsme si celá rodina prošli během několika dní.
Nakonec jsou všichni v pohodě, ale já bohužel zůstávám v posteli i s naším nejmenším (2 roky), jelikož jsem celou noc nespala a nemám sílu se postavit na nohy.
Nedá se nic dělat, je to prostě na manželovi, který slíbil, že vše natočí, abych nepřišla zkrátka. Za hodinku se vrátili a Jiřík plný dojmů mi vše vyprávěl a už se těší na zítřek. Říkala jsem si, kéž by ti ta chuť vydržela hodně dlouho, ale to ukáže až čas. Mě už je také trošku lépe, tak snad jsem z nejhoršího venku. Přeji všem prvňáčků krásný vstup do první třídy a mnoho úspěchů ve škole. Mějte se všichni báječně.

deti

Jana12345

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Vyfoťte svého školáčka, jak vyráží do školy! Tuto fotku mi pak pošlete s krátkým popisem do e-mailové schránky redakce (viz níže). Fotky budu během dne uveřejňovat v našich novinkách a jednu z nich, respektive jednu přispěvatelku na konci tématu odměním pěkným dárkem pro děti, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

Fotky posílejte nejpozději 3. 9. 2012 do 14.30 hodin, zvýšíte tak šanci na uveřejnění. A připomínám, že každá fotka musí mít krátký popis.

ceny

Reklama