Vztahy

Jiříkovo vidění

Článek o orálním sexu vyvolal mezi vámi velký ohlas, který se projevil jak v reakcích za článkem, tak v mailové redakční schránce. Tady je příběh, který nám napsala devětadvacetiletá Lenka:
Dneska už mám docela kladný vztah k orálnímu sexu, ale musím říct, že mi to trvalo dost dlouho. Přišlo mi to natolik intimní a nepředstavitelné a svým způsobem pošpiňující, že jsem z toho měla problém. Navíc, skoro všichni mí milenci a kluci, se kterýma jsem chodila, to chtěli. Dokonce jeden málem použil násilí, aby mě donutil. S tím ale byl rychlý konec.
Nedělalo mi problém se s někým vyspat, ale vzít mu ho do pusy jsem nemohla. Často jsme s holkama probíraly, jaké to musí být spolknout semeno a kdo to kdy zkoušel a tak. Z toho pomyšlení, jak to mám teplý v puse, se mi dělalo mdlo. Celý slavný orální sex jsem si ve skrytu duše zakázala. V podstatě jsem to poprvé udělala až po déle trvajícím láskyplném vztahu. Dnes už mi to přijde normální, naopak musím říct, že to dělám ráda, navíc když vidím, jak z toho má můj muž radost. Ale postoje jsou opravdu různé.
Měla jsem kamarádku, která byla dost při těle, ale hezká a (nevím proč) měla v sobě hrozný mindrák kvůli chlapům. Řešila to tím, že se vždycky někde opila a chovala se jako zvíře a byla „drsná“. Taky často skončila v posteli s kde kým a byla vulgární. To jsme se pak za ní styděly a snažily jsme se jí krotit, ale nedalo se. Jinak to byla docela fajn holka, ale když řádila, tak se vším všudy. Jednou jela domů opilá pozdě k ránu taxikem a druhý den nám vyprávěla, jak mu za to, že jí dovezl domů, slušně řečeno provedla orální sex. Strašně jsme se vošlíbaly a nadávaly jí, že je čuně a tak, ale byla holt taková. Podobnou historku pak zopakovala s číšníkem, kterej jí balil, a všem nám nakonec vytřela zrak, když na naše domluvy, jak je strašná, bezelstně a dotčeně odpověděla: „A co, vždyť jsem se s ním nelíbala.“

Lenka
   
13.10.2000 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Sml16

  superkarma: 0 30.09.2012, 00:00:29
 2. avatar
  [5] Ťapina [*]

  zatím jsem v tom stadiu, kdy si to neumím ani představit

  superkarma: 0 08.12.2003, 15:27:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme