A jako poslední z mnoha došlých vybírám příspěvek od čtenářky s nickem Jindriska8. Přiložila k němu i řadu fotografií, z těch také vybírám jen některé.

Krásný den všem,
žiju v našem městě už od narození, je to menší městečko a jsem tu spokojená, stěhovat bych se nikam nechtěla. Máme všechny obchody a doktory blízko. Město je upravené a myslím si, že se úřad stará jak o zeleň i  čistotu. Jezdí k nám v létě hodně turistů, je to kraj, kde chodila do školy Božena Němcová.

Dneska mám hlídání vnoučat, tak jsem je kolem desáté vzala a šli jsme okouknout město a okolí. Doma děti neposedí, ale když s nimi jdu na procházku, tak jsou zlaté,

Jenom mi vadí, že tu v Rozkoši máme špinavou vodu a rodiny s dětmi si moc v létě koupání neužijí, ale zase se tu vyřádí hodně rybáři.

Posílám pár fotek a posuďte sami.

Zdravím
Jindriska8

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

jednicka

dvojka

trojka

ctyrka

pet

sest

_____________________

Děkuji za příspěvek, z těch mnoha fotografií jsem vybrala opravdu jen některé, ale i tak je to pěkná tečka na závěr.
Pozdravujte vnučku :)
Saša

Téma dnešního dne: Co váš štve v místě vašeho bydliště?

Ať už jde o místo, kde jste se narodily nebo kam jste se přistěhovaly, určitě je spousta věcí, které vás v místě vašeho bydliště štvou.

  • Počínaje psími výkaly, kriminalitou, stavbou megalomanských obchodních center, a na druhou stranu regionální nezaměstnaností.
  • Štvát vás mohou také bezdomovci, nebo neupravené chodníky, drahé parkovné, bary a herny pod vašimi okny, arogantní úředníci na radnici.

Nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá. Ani naše, byť milované, bydliště.
Postěžujte si, ulevte si, napište, jako byste psaly na vaši radnici.

piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jeden kvalitní příspěvek odměníme pěkným dárkem: Knihou nakladatelství Argo / Babička drsňačka a diářem na rok 2013.

diar

Reklama